Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

୬ମାସର ଶିଶୁକୁ ଧରି ୩ ମହଲା କୋଠା ବାଲକୋନିରେ ବୁଲୁଥିଲା ମା’ : ଜୋର ପବନ ହେବାରୁ ହଠାତ ହାତରୁ ଖସି ପଡିଲା ଶିଶୁ

24/01/2019 at 5:09 PM

ସୁରଟ ୨୪/୧ : ସୁରଟର ପାଣ୍ଡେସରାର ଗଣପତନଗରରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା | ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ୬ମାସର ଶିଶୁକୁ ଘର ବାଲକୋନିରେ ଝୁଲାଉଥିଲେ | ହଠାତ ଶିଶୁ ମା’ ହାତରୁ ଖସି ୩ ମହଲା କୋଠା ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ଶିଶୁକୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଘରଲୋକେ | ଡାକ୍ତର ଶିଶୁକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଭୁଲ ବଶତଃ ଘଟିଯାଇଥିବା ଘଟଣା ପରେ ଶିଶୁର ମା’ଙ୍କୁ ଗଭୀର ଆଘାତ ହୋଇଛି | ସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବାଲକୋନିକୁ ବହୁତ ଜୋରରେ ପବନ ବୋହୁଥିଲା | ସେ ସେଠାରୁ ପଳେଇ ଆସିବେ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ସେତେବେଳେ ପବନ ତାଙ୍କ ଶିଶୁକୁ ଉଡେଇ ନେଇଥିଲା |


ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ସୂତାକଳରଏମ୍ବ୍ରଡ଼େରି ବିଭାଗରେ କାମ କରନ୍ତି | ଦୁର୍ଘଟଣା ବେଳେ ସେ ଘରେ ନଥିଲେ | ଖବରପାଇ ସଂଗେ ସଂଗେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଂଚିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ଶିଶୁକୁ ବଂଚେଇ ପାରିନଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବହୁତ ମନସ୍କାମନା କରି ସେମାନେ ଏହି ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ୩ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ସନୋଜ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ବିବାହ ଗୁଡ଼ିଆଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | କୌଣସି କାରଣବଶତଃ ତାଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହେଉନଥିଲା | ବହୁ ଚିକିତ୍ସା ଏବଂ ମନସ୍କାମନା ପରେ ୬ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା | ବାପା ମା ଶିଶୁର ନାଁ ବର୍ଷା ରଖିଥିଲେ | ଗୁଡ଼ିଆ ସନୋଜଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ | ଗୁଡ଼ିଆ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜ ଝିଅକୁ ଧରି ବାଲକନିରେ ବୁଲାବୁଲି କରନ୍ତି | ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଶିଶୁକୁ ଧରି ବୁଲୁଥିଲେ | ସେତିକିବେଳେ ଅଚାନକ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା |

   Related Posts