Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ଦୀପିକା ଏବଂ କ୍ୟାଟରିନାଙ୍କୁ ଈର୍ଷା କରନ୍ତି କିୟାରା ଆଡଭାନି : କହିଲେ ଏହା ପଛରେ ଥିବା କାରଣ

28/11/2020 at 10:16 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୧୧: କିୟାରା ଆଡଭାନିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଇନ୍ଦୁ କି ଜଓ୍ବାନି ରିଲିଜ ହେଉଛି। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ କିୟାରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଈର୍ଷା କରନ୍ତି। କିୟାରା ଏହା ପଛର କାରଣ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। କିୟାରା ଏହା କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ଚ୍ୟାଟ୍ ଶୋ ହ୍ବାଟ୍ ଓମ୍ୟାନ୍ ଓ୍ବାଣ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି। କିୟାରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଉଭୟଙ୍କ ଫିଟ୍ ବଡି ଯୋଗୁଁ ଈର୍ଷା କରନ୍ତି।
ଏହା ସହିତ କିୟାରା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ୨ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହାଇଟ୍ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ। କିୟାରା ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଯେ କିପରି ସେମାନେ ଓ୍ବାର୍କଆଉଟ୍ କରି ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖନ୍ତି।
କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପୋକ ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ସେ କେଉଁ ପୋକ ହେବେ। କିୟାରା ଏଥିରେ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ କ୍ୟାଟରପିଲାର ହେବେ କାରଣ ସେ ପରେ ପ୍ରଜାପତି ହୋଇପାରିବେ।
କିୟାରା ଏହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ କଲେଜରେ ପଢ଼ୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ନିଜ କ୍ଲାସମେଟ୍ ସହ ଏକ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ। ଟ୍ରିପରେ ତାଙ୍କ ରୁମରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା। ସେ ଭାବିଥିଲେ ସେହି ଦିନ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଶେଷ ଦିନ ହେବ।
ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କିୟାରା କହିଥିଲେ ଯେ,ସେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଥିବାବେଳେ ପ୍ରଥମ ଥର ରିଲେସନଶିପରେ ଆସିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମାଆ ତାଙ୍କୁ ଫୋନରେ କଥା ହେଉଥିବାବେଳେ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମାଆ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମ ବୋର୍ଡ଼ ଏକ୍ସାମ୍ ଆସୁଛି ତୁମେ ପାଠପଢ଼ାରେ ମନ ଦିଅ।
କିୟାରା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପାଙ୍କ ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ ହୋଇଛି। ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ-ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ। ଆମେ ଘରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଭରା ମାହୋଲ୍ ଦେଖିଛୁ। ସେ ଯାହାକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବିବାହରେ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତି।
କିୟାରାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ରିଲେସନଶିପରେ କ’ଣ ସହି ପାରିବେ ନାହିଁ? କିୟାରା ଉତ୍ତରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦୁର୍ବବ୍ୟବହାର ସହି ପାରିବେ ନାହିଁ।

 

   Related Posts