Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଆମେରିକାରୁ ଫେରିଲେ ଖୁସି କପୁର : ଗାଡିରେ ବସୁ ବସୁ କଣ କଲେ ଜାଣନ୍ତୁ

14/03/2020 at 4:21 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୦୩ : କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ ଆମେରିକାରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି | ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ଲାଗୁ ହେବା ପରେ ଅନେକ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସଂସ୍ଥାଗୁଡିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ଖବର ପ୍ରସାରଣ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋନି କପୁର ଝିଅ ଖୁସିଙ୍କ ସହ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ | ଖୁସି କପୁର ଆମେରିକା ପଢୁଛନ୍ତି | କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଆମେରିକାରେ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ଘୋଷଣା କରିଦିଆଯାଇଥିବାରୁ ଖୁସି ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି |

ତାଙ୍କୁ ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବାପା ବୋନି କପୁରଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ଗାଡିରେ ବସିବା ମାତ୍ରେ ସେ ନିଜ ହାତକୁ ସାନିଟାଇଜରରେ ସଫା କରିଥିଲେ | କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି |  

ସେ ସାମାନ୍ୟ ଗ୍ରେ ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସହ କଳା ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ସେ ଆମେରିକାର ନ୍ୟୁୟର୍କ ଫିଲ୍ମ ଏକାଡେମୀରେ ପଢୁଛନ୍ତି | ବୋନି କପୁରଙ୍କ ବଡ ଝିଅ ତଥା ଖୁସିଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡକ’ରୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | 

ଖୁସି କପୁର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେବେ ବଲିଉଡ ଜଗତ କରୋନା ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି | ପରିସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ ପାଇଁ କେତେ ସମୟ ଲାଗୁଚି ତାକୁ ଅପେକ୍ଷା ରହିଲା |

   Related Posts