Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବାଳିଆ ଦ୍ଵାର ଦେଶରେ ଥିବା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଲଟିଲା ଭାରତ, ଦେଲା ଏତେ କୋଟି ସହାୟତା
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ୧୮ ଜଣିଆ ନିର୍ବାଚନ କମିଟି, ନରସିଂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୮୭୭୨ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ପୁଣି ନିରାଶ ହେଲେ ସୁମିତ୍, ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସବ୍ ଜେଲର ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଭିଡିଓର ଆରମ୍ଭ ହେଲା ତନାଘନା : ଭିଡିଓକୁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପ୍ରଣୋଦିତ ଭାବେ କରାଯାଇଥିବା ପରୋକ୍ଷରେ ଆଭାସ

8/06/2020 at 4:48 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮/୦୬ : ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସବ ଜେଲରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାର ଘଟଣାର ଆସିଲା ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ । ଜେଲ ବିଭାଗକୁ ରିପୋର୍ଟ ଦେଲା ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ । ଅନ୍ୟପଟେ କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଯୋଗୁ ଏହି ଜେଲର ତିନି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇଛି । ସେପଟେ ଜେଲ ଡିଜିଙ୍କ କହିବା କଥା ଭିଡିଓ କେବେ ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଇଛି ତାର ହେବ ସାଇବର ତଦନ୍ତ । …….


ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜେଲରେ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଭିଡିଓ ର ଆରମ୍ଭ ହେଲା ତନାଘନା । ଆସିଲା ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଏସପି ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସ୍ଥାନ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସବ ଜେଲର ୫ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ। ଯାହାକି ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛି ଜେଲରେ ପାଉଡର କାରବାର ବେଧଡ଼କ ଚାଲୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓ କେବେକାର ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ତିଆରି ପଛରେ କି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରହିଛି ଏହାର ଅନୁସଂଧାନ ହେବ। ଶନିବାର ନ୍ୟୁଜ୭ ପକ୍ଷରୁ ଦେଖାଇଥିଲା ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ। ଜେଲ ଭିତରେ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ପ୍ୟକେଟ ଓ କଏଦୀଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଭିଜୁଆଲ ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଜିଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଉପଜିଲାପାଳ ଓ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଜେଲ ଭିତରେ ଛାପା ମରାଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଥିଲା ଗୁଟଖା, ବିଡି ସିଗାରେଟ ଓ ଖଇନି ପ୍ୟାକେଟ। ନା ମୋବାଇଲ ମିଳିଥିଲା ନା ପାଉଡର ପ୍ୟାକେଟ। ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଜେଲ ବିଭାଗକୁ ପଠାଇଛି ।

ସେପଟେ ଜେଲ ଡିଜିଙ୍କ କହିବା କଥା ପୁର୍ବରୁ ଯେତେଥର ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ତାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଓ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇଛି । ଏ କେସରେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପ୍ରଣୋଦିତ ଭାବେ କରାଯାଇଥିବା ଜେଲ ଡିଜି ପରୋକ୍ଷ ଆଭାସ ଦେଇଛନ୍ତି।
ଗୋଟିଏ ପଟେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସବଜେଲ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ , ଅନ୍ୟପଟେ ସୋମବାର ଏହି ଜେଲର ତିନିଜଣ ୱାର୍ଡରଙ୍କୁ ଏଠାରୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବଦଳି କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts