Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡି-୧୧’ର ୱିନର ହେଲେ ଅର୍ଜୁନ ବିଜଲାନି ! ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ଫଟୋ…

22/09/2021 at 12:24 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୦୯ : କଲର୍ସ ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ଖତରୋ କେ ଖିଲାଡି -୧୧ ।ଏହି ସିଜିନ୍‌କୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଛନ୍ତି। ଶୋ’ର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାଲ୍ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ ଓ ୨୬ରେ ହେବ। କେପଟାଉନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିବା ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡି ସିଜନ-୧୧ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ଦିବ୍ୟଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀ, ରାହୁଲ ବୈଦ, ଅର୍ଜୁନ ବିଜଲାନି, ବରୁଣ ସୁଦ, ବିଶାଲ, ଆଦିତ୍ୟ ସିଂ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ସିଂ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହିଁ ବିଜେତା ହୋଇ ଟ୍ରଫି ହାସିଲ୍ କରିବେ । ଗତ କିଛି ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ଫିଲ୍ମ ସିଟିରେ ଫାଇନାଲ୍ ଏପିସୋଡର ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଶୋ’ର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଜେତାଙ୍କ ନାମକୁ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କର କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା କରାଯାଉଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶୋ’ରେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ବିଜ୍‌ଲାନି ଜିତିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ନାଁ ଖୁବ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ଯେ ଫାଇନାଲରେ ଅର୍ଜୁନ ବିଜଲାନି ଏବଂ ଦିବ୍ୟଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ଅର୍ଜୁନ ଏହି ସିଜନରେ ଜିତିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲି ସୂଚନା କି ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡି -୧୧’ର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିବା ପରେ କେପଟାଉନରୁ ଫେରିଥିଲେ। ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପାପାରାଜିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ। ରାଖୀ କହିଛନ୍ତି- ‘ସମସ୍ତେ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି, ୱୋ, ସ୍ୱାଗତ।’

ଯେତେବେଳେ ପାପାରାଜି ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତି, ରାଖୀ କୁହନ୍ତି, ‘ଅର୍ଜୁନ ବିଜଲାନି ଜିତିଲେ,? ହଁ, ସେ ଜିତିଛନ୍ତି । ଏପରି ଅନେକ ଟ୍ବିଟ୍‌ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଉକ୍ତ ଫଟୋରେ ।ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାର ଖୁସି ମନାଇବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଶୋ’ରେ କିଏ ଜିତିଛି ତାହା କେବଳ ଫାଇନାଲ୍ ଏପିସୋଡରେ ହିଁ ଜଣା ପଡିବ ହେବ ।

   Related Posts