Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ଖାକି ଉପରେ ଖାକିର ଜୁଲମ୍, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଏସଆଇଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ୱାର୍ଡର

16/06/2021 at 8:37 AM

ଉଦଳା,୧୬|୦୬:  ଖାକି ଉପରେ ଖାକିର ଦବଙ୍ଗଗିରି । ଜଣେ ଜେଲ  ଓ୍ୱାର୍ଡର କାର୍ଯ୍ୟରତ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଠେଲାପେଲା କରିଛନ୍ତି । ତାହା ପୁଣି ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉଦଳା ଥାନା ଠାରୁ  ମାତ୍ର ଦୁଇ ମିଟର ପରିଧି ଭିତରେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,  ମଙ୍ଗଳବାର  ରାତି ସମୟରେ ଉଦଳା ପୋଲିସ୍‌ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅରବିନ୍ଦ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ଚାରି ଜଣ ଯୁବକ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ । ଯୁବକମାନେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ନ ଥିବାରୁ ପୋଲିସ୍ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଥାନା ଏସଆଇ ଶଶୀଭୂଷଣ ପରିଡା ସେମାନଙ୍କୁ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧିବା କଥାକୁ ନେଇ ତାଗିଦ୍‌ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲେ ସେଠାରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ବାରିପଦା ଜେଲର ଓ୍ୱାର୍ଡର ମନୋଜ କୁମାର କୁଅଁର । ସେ ପୋଲିସ ଏସଆଇଙ୍କୁ ତାଗିଦ କରିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ  ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହିତ ଠେଲାପେଲା କରିଥିଲା । ପୋଲିସକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ଉକ୍ତ ଜେଲ ଓ୍ୱାର୍ଡରକୁ ପୋଲିସ୍‌ ନିଜ ହେପାଜତକୁ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ହେଲେ ଜେଲ ଓ୍ୱାର୍ଡର ମନୋଜ ପୋଲିସ ଗାଡିରେ ବସିବାକୁ ରାଜି ନ ହୋଇ ତୁମୂଳକାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ ।

ସେ ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସକୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହିତ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଠେଲାପେଲା କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଏକ ଘଂଟାରୁ ଅଧିକ ହେବ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ କାବୁ କରିବା ନିମନ୍ତେ ନାକେଦମ ହେବା ପରେ ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ । ହେଲେ ଥାନାରୁ ମେଡିକାଲ ନେବା ନିମେ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ହାଇଡ୍ରାମା । ସଂପୃକ୍ତ ଜେଲ ଓ୍ୱାର୍ଡର ମନୋଜ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ତୁମୂଳକାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ବେଳେ ସେ ବାରିପଦା ଜେଲରେ ଓ୍ୱାର୍ଡର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ହେଲେ ସେଠାରୁ ତାଙ୍କର କରିଆ ବଦଳି ହୋଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସେ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦାନ କରି ନ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।   

   Related Posts