Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

୩୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ KGF ଷ୍ଟାର୍ ୟଶ୍: ଆଜି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ, ମନରେ ନାହିଁ ଗର୍ବ, ବାପା ଏବେ ବି ଚଲାନ୍ତି ବସ୍

13/01/2021 at 6:18 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୦୧ : KGF ତାରକା ୟଶଙ୍କୁ ଆଜି ସାରା ଦୁନିଆ ଚିହ୍ନିଛି। କନ୍ନଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ପରିଚିତ କରାଇବାରେ ୟଶଙ୍କ ବଡ ଯୋଗଦାନ ରହିଛି। ଫିଲ୍ମ କେଜିଏଫ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଖୁବ ନାଁ କରିଛନ୍ତି। କେଜିଏଫ୍-୨କୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୟଶଙ୍କ କ୍ରେଜ୍ ରହିଛି। କେଜିଏଫ୍-୨ ର ଟିଜର ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୧୦୦ ମିଲିୟନ୍ ପାର୍ କରିସାରିଛି। ୟଶ୍ ଆଜି ଜଣେ ନାମୀ ତାରକା ହୋଇଥିଲେ ବି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଆଜି ବି ମଧ୍ୟବିତ୍ତ ପରିବାର ଭଳି ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି। ୟଶ୍ ଆଜି ଜଣେ ବହୁତ ବଡ ଷ୍ଟାର ତଥାପି ତାଙ୍କ ବାପା ଏବେ ବି ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ୍ କରନ୍ତି। 

ୟଶଙ୍କ ଅସଲ ନାଁ ନବୀନ କୁମାର ଗୌଡ଼। ସେ ୧୯୮୬ ଜାନୁଆରୀ ୮ ତାରିଖରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ହାସନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଜଣେ ଛୋଟ ଭଉଣୀ ବି ଅଛି। ୟଶ କିଛି ଦିନ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଥିଏଟରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ପାଠ ପଢାରେ ତାଙ୍କର ମନ ନଥିଲା। ସେ ପିଲାଦିନୁ ହିଁ କଳାକାର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଦଶମ ପରେ ସେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ କହିଦେଲେ ଯେ ସେ ଆଉ ପଢ଼ିବେନି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ ପାଠ ନ ପଢିଲେ ତାଙ୍କୁ ବି ଶେଷରେ ବସ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ। ବାପାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସେ ପୁଣି ପଢିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଜୋଶ କମିନଥିଲା।

ମହୀଶୂରରେ ପଢିବା ପରେ ସେ ନିଜ ସ୍ବପ୍ନ ପୁରା କରିବାକୁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଗଲେ। ସେଠାରେ ସେ ଏକ ଥିଏଟରରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କଲେ। ସିନେମା କରିବ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଟିଭି ଧାରାବାହିକରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ସପୋର୍ଟିଂ ରୋଲ ମିଳିଥିଲା। ୨୦୦୭ ରେ ତାଙ୍କୁ କନ୍ନଡ଼ ଫିଲ୍ମ Jambada Hudugi ରେ କାମ କରିବାକୁ ମଉକା ମିଳିଥିଲା।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ୟଶ୍ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କଲେ। ତାଙ୍କର ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଗଲି’ କନ୍ନଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର୍ ପ୍ରମାଣିତ ହେଲା। ୨୦୧୮ ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ କେଜିଏଫ୍ ତାଙ୍କୁ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର କରିଦେଲା। କେଜିଏଫ୍ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ଦେଲା। 

ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୪ରୁ ୫ କୋଟି ଦାବି କରୁଥିବା ୟଶ୍ କେଜିଏଫର ସଫଳତା ପରେ ନିଜ ଫିସ୍ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇଦେଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୧୪ ରୁ ୧୫ କୋଟି ଚାର୍ଜ କରୁଛନ୍ତି।

ଯେତେବେଳେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିଲା ମାତ୍ର ୩୦୦ ଟଙ୍କା। ୩୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ୟଶ୍ ଆଜି ୩୦୦ କୋଟି ବଜେଟ ବିଶିଷ୍ଟ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ।

ୟଶ୍ କେବେ ବିବାଦ ଘେରରେ ପଡି ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କର କାହା ସହ ଆଫେୟାର୍ ମଧ୍ୟ ନଥିଲା। ରାଧିକା ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସନ୍ତାନ ଅଛି। ସେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି।

   Related Posts