Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

‘KGF 2’ର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ହେଲା ଘୋଷଣା : ବଢିଲା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ..

27/09/2021 at 2:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୦୯ : ସୁପରଷ୍ଟାର ୟଶଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କେଜିଏଫ -୨’ ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହାର ଶେଷ ରିଲିଜ ତାରିଖକୁ ନେଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସେହି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଛି ଖୁସି ଖବର । କାରଣ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ବାହାରିଛି। ଅକ୍ଟୋବରରୁ ୨୧ରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସମସ୍ତ ସିନେମା ହଲ୍ ଖୋଲିବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ‘KGF 2’ ର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ବାହାରି ଯାଇଛି । ଯଦିଓ ଏହି ତାରିଖ ଯାହା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆସିଥିଲା, ୧୪ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୨୨ ଥିଲା। ଏହି ତାରିଖ ପୁଣି ଷ୍ଟାମ୍ପ ହୋଇଛି  । ତେଣୁ ‘କେଜିଏଫ୍’-୨ର ଟିମ୍ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହି ତାରିଖ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ନାହିଁ। ୧୦୦ କୋଟିର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କନ୍ନଡ, ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଓ ମାଲାୟାଲମରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ୟଶ୍ ରକି, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ରବୀନା ଟଣ୍ଡନ, ରାମିକା ସେନ୍ ଓ ରେନା ଭଳି ଶ୍ରୀନୀ ଶେଟ୍ଟୀ କାଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲ।

ଫିଲ୍ମ ‘KGF ଅଧ୍ୟାୟ ୧’ ୨୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ଯାହା ପରେ ଫିଲ୍ମର ସେକେଣ୍ଡ ସିଜିନ୍ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ହୋଇଥିବାରୁ ସିନେମା ହଲଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା । ନହେଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା। ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ପାର୍ଟ ଗୁଡିକ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଭାବେ ସଫଳତା ଥିଲା। ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ‘କେଜିଏଫ୍-୨’ର କ୍ଲାଇମାକ୍ସରେ ଭିଲେନ୍ ଉଭୟ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ୟଶଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସୁପର ଆକ୍ସନ ।

   Related Posts