Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ : ରୋମାଞ୍ଚକର ମୁକାବିଲାରେ ପଞ୍ଜାବଠୁ ୧୨ ରନରେ ହାରିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ‘କେଜିଏଫ୍-୨’ର ପୋଷ୍ଟର, ପୁଣି ପରଦାରେ ଧମାକା କରିବେ ସାଉଥ ଷ୍ଟାର ୟଶ୍

22/12/2019 at 9:29 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୨|୧୨: କନ୍ନଡ ଫିଲ୍ମ “କୋଲାର୍ ଗୋଲ୍ଡ ଫିଲ୍ଡ” ଓରଫ୍ କେଜିଏଫ୍ ଚାପ୍ଟର ୱାନ୍ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ଗତ ବର୍ଷ ୨୦୧୮ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ କନ୍ନଡ ସହିତ ହିନ୍ଦୀ, ତେଲୁଗୁ ଓ ତାମିଲ୍ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା । କନ୍ନଡ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ୟଶ୍ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରଶାନ୍ତ ନିଲ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମର ଅଧିକ ଡିମାଣ୍ଡ ଥିବାରୁଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅନ୍ୟ ଭାଷାରେ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ୟଶ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ଗୋଲ୍ଡ ମାଫିଆ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । କେଜିଏଫ୍ ରେ ୟଶ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀନିଧି ସେଟ୍ଟି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ୟଶ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌନି ରାୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ତେବେ ବାହୁବଳୀ ପରେ ଯଦି କୌଣସି ଫିଲ୍ମର ସିକ୍ୟୁଏଲକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ଆଗ୍ରହ ଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି ତାହା ହେଉଛି ‘କେଜିଏଫ୍’। ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଦ୍ୱିତୀୟ ପାର୍ଟର ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। କେଜିଏଫ୍-୨ର ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ କନ୍ନଡ ଷ୍ଟାର ୟଶଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ଦମଦାର ଚରିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟରରେ ୟଶ୍ ଏକ ଭିନ୍ନ ଗେଟଅପରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଭାଗ ଭଳି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ସନ ଓ ଫାଇଟ୍ ରହିବ। ଫିଲ୍ମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗକୁ ନେଇ ଦର୍ଶକ ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts