Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ମିସାଇଲ୍‌ ମ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ବାସହୀନଙ୍କ ନିଃସର୍ତ୍ତ ପ୍ରେମ, ରାତାରାତି ହିରୋ ପାଲଟିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା

20/12/2020 at 10:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୧୨: ଜଣେ ବାସହୀନ ବ୍ୟକ୍ତି ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଏପିଜେ ଅବଦୁଲ କାଲାମଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଫୁଲ ଦେଇ ସଜାଉଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଥିଲା। ତେବେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା। ତାଙ୍କ ନାଁ ଶିବଦାସନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ୬୩ ବର୍ଷ। କିନ୍ତୁ କୋଚିର ଅବଦୁଲ କାଲାମ ମାର୍ଗରେ ଶିବଦାସନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପୋଲିସ। ସେଠାରେ ଶିବାଦସ ସବୁଦିନ ରାତିରେ ଶୋଉଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

୧୬ ଡିସେମ୍ବରରେ ଶିବଦାସନଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ମିନିଟ୍‌ର ଏକ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ତେବେ ଶିବଦାସନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ରାତାରାତି ଲୋକପ୍ରିୟ ପାଲଟିଥିବା ନେଇ ଇର୍ଷାରେ କେହି ଶିବଦାସନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଶିପଦାସନଙ୍କ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ରାଜେଶ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମାରିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି। ରାଜେଶ, ଶିବଦାସନଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି ଯାହାଦ୍ବାରା ଶିବଦାସନଙ୍କ ଶରୀର ଭିତରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ଭାଇରାଲ୍‌ ଭିଡିଓରେ ଶିବଦାସନ କହିଥିଲେ, ଅବୁଦାଲ କାଲାମଙ୍କ ସେ ଜଣେ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍ । କେରଳ ଆସିଥିବା ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ଥର ଭେଟିଛନ୍ତି। କୋଲାମ ଓ ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ୍‌ରେ ଅବଦୁଲ୍‌ କାଲାମଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ବୋଲି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଥିଲେ ଶିବଦାସନ। ଏପରିକି ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ତାଙ୍କୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଥିଲେ। ଅବଦୁଲ କାଲାମଙ୍କ ଉଦାରବାଦୀ ସ୍ବଭାବ ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତେଣୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଫୁଲ ଦେଇ ସେ ସବୁବେଳେ ସଜାନ୍ତି ବୋଲି ଶିବଦାସନ କହିଥିଲେ।

   Related Posts