Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅର୍ତ୍ତାମୂଳ ଗଣବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ରାୟ ପ୍ରକାଶ: ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ବାରିକକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ସହିତ ୨୦ ହାଜର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା, ଏବେ ବି ୪ ଫେରାର

11/01/2019 at 7:03 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୧୧|୧: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅର୍ତ୍ତାମୂଳ ଗଣବଳାତ୍କାର ଘଟଣାର ଆଜି ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି |  ଗଣବଳାତ୍କାର ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଖମଳ ଗାଁ ର ଦିଲ୍ଲୀପ ବାରିକକୁ ଆଜୀବନ ସଜା ଶୁଣାଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସେସନ୍ସ ଜଜ | ୨୦୦୭ ମସିହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୨ ତାରିଖରେ ରାତିରେ ଅର୍ତ୍ତାମୂଳ ଜେନାମଣି ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଦିଲ୍ଲୀପ ଏବଂ ତାଙ୍କର ୪ ଜଣ ସହଯୋଗୀ ପୀଡିତାକୁ ଡାକି ନେଇ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ | ପରେ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପୀଡିତାକୁ ହତ୍ୟା କରି ଦେଶପୁର୍ ଠାରେ ଗୋବରୀ ନଦୀର କଳାପୋଲ ରେ ଫୋପାଡି ଦେଇଥିଲେ |

ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ବାରିକକୁ ବଳାତ୍କାର, ହତ୍ୟା ଓ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବା ଅପରାଧରେ ସେସନ୍ସ ଜଜ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ସହିତ ୨୦ ହାଜର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଶୁଣାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବେବି ଫେରାର୍ ଥିବା ସରକାରୀ ଓକିଲ ଭୀମସେନ୍ ଭୂୟାଁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts