Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କୁ ଜଳ ଲାଗି କରିବା ସମୟରେ ଏହି ବିଷୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ, ପୂରଣ ହେବ ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା

18/03/2019 at 11:38 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୮|୩ : ସବୁ ମନୁଷ୍ୟ ନିଜର ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରକାରର ପ୍ରୟାସ କରିଥାନ୍ତି ।  କାରଣ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁବେଳେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ସୁଖ ଏକ ଏତିମି ଜିନିଷ ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସହଜରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇନଥାଏ । ମାତ୍ର କିଛି ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରୟାସ କରିବା ଦ୍ବାରା ମନୁଷ୍ୟ ସବୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବ । ତେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରିବା ସମୟରେ ଯଦି ଏକ ଏପରି ଜିନିଷ ମିଶାଇ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରାଯାଏ ତେବେ ମନୁଷ୍ୟର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା କେଉଁ ଜିନିଷ ।

ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତାଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଥମେ ଏକ ଦୀପ ଜଳାନ୍ତୁ । ତାପରେ ଆପଣଙ୍କର ଯାହା ବି ମନସ୍କାମନା ଅଛି ତାକୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କୁ ମନେ ମନେ କହିଦିଅନ୍ତୁ । ଅର୍ପଣ କରିବାକୁ ଥିବା ଜଳରେ ୩ବୁନ୍ଦା ଯମୁନା ଜଳ ମିଶାଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ତାପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରିଦିଅନ୍ତୁ । ଏପରି କୁହାଯାଏ ଯେ, ଏପରି କରିବା ଦ୍ବାରା ମନୁଷ୍ୟର ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଜୀବନରେ କେବେବି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ହୋଇନଥାଏ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ମନସ୍କାମନା ରହିଛି ଏବଂ ଦାରିଦ୍ର୍ୟତା ଭୋଗୁଥାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବା ସହ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ ।

   Related Posts