Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ମୟୁର ପୁଚ୍ଛରେ ଲଗାନ୍ତୁ ଏହି ଜିନିଷ ଏବଂ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ ଟ୍ରେଜେରିରେ … ତାପରେ ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ଆସୁଛି ଧନ, ସମ୍ପତ୍ତି

10/12/2018 at 4:49 PM

ଦୁନିଆରେ ସମସ୍ତେ ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ଚାହାନ୍ତି | ଏହା ଏକ ସ୍ବଭାବିକ କଥା | ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ କିଏ କିଏ ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାନ୍ତି ତ କିଛି ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ  ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିଥାନ୍ତି | ତେବେ ମଣିଷ ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ଯେଉଁ ସବୁ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିଥାଏ ସେଥିରୁ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳିଥାଏ ତ  ଆଉ କିଛି ହୋଇନଥାଏ | ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଗୋଟେ ଉପାୟ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ଧନଵାନ କରିଦେବ |

ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଯେ, ମନ୍ଦିର ଏବଂ ଘର ଟ୍ରେଜେରିରେ ଏମିତି ଏକ ଜିନିଷ ରଖାଯାଏ ଯାହାଫଳରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁସି ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଧନ ବର୍ଷା କରିଥାନ୍ତି | ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମୟୁର ପୁଚ୍ଛ ଟ୍ରେଜେରିରେ ରଖିଲେ ଧନୀ ହେବାର ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ଖୋଲିଯାଇଥାଏ | ଆହୁରି ଏକ ସରଳ ଉପାୟ ରହିଛି | ମୟୁର ପୁଚ୍ଛରେ ଗୋଲାପର ଅତର ଲଗେଇ ଏହି ପୁଚ୍ଛକୁ ଘର ଟ୍ରେଜେରିରେ ଯଦି ରଖନ୍ତି ତାହେଲେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅତର ବାସ୍ନାରେ ଟାଣି ହୋଇ ଆସନ୍ତି | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଧନଵାନ ହେବା ସୁନିଶ୍ଚିତ | ଆହୁରି ଏକ ସହଜ ଉପାୟ ରହିଛି | ମୟୁର ପୁଚ୍ଛକୁ ଏକ ଧଳା ରେଶମ କପଡାରେ ବାନ୍ଧି ଟ୍ରେଜେରିରେ ରଖିଦେବେ | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଧନୀ ହୋଇଯିବେ |

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ଆହୁରି ଅନେକ ଉପାୟ ରହିଛି | ମୋତି ଶଙ୍ଖକୁ ନାଲି କପଡାରେ ବାନ୍ଧି ଟ୍ରେଜେରିରେ ରଖିଦେଲେ ଆପଣ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଧନୀ ହୋଇଯିବେ | ଆପଣ ଯଦି ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିସାରିଛନ୍ତି ତଥାପି ଧନୀ ହେଇପାରୁନାହାନ୍ତି ତାହେଲେ ଟ୍ରେଜେରିର ମୁହଁକୁ ଉତ୍ତର ଦିଗ ଆଡକୁ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ | ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଧନ ବର୍ଷା ହେବା ସୁନିଶ୍ଚିତ |  

   Related Posts