Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଶାହାରୁଖ୍‌ଙ୍କ ‘କେବିସି ଦୁଃଖ’: ପ୍ରତିଯୋଗୀ କହିଲେ, ‘ଆପଣଙ୍କ ଆକ୍ଟିଂ ଭଲଲାଗେନି’, ଆଲିଙ୍ଗନକୁ ନା

16/09/2021 at 3:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୯: ଶାହରୁଖ ଖାନ କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତିର ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ସିଜିନ୍ ହୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ସମୟରେ ଶାହରୁଖ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ପଠାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଥରେ ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତାଙ୍କ ଆଲିଙ୍ଗନ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଶୈଳୀକୁ ମଧ୍ୟ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଲୋକପ୍ରିୟ କୁଇଜ୍ ସୋ’ର ତୃତୀୟ ସିଜନରେ କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶର୍ମା ସବୁଠାରୁ ଦ୍ରୁତ ଫିଙ୍ଗର୍ ଫାଷ୍ଟ ରାଉଣ୍ଡ ଜିତି ହଟ୍ ସିଟ୍ ଉପରେ ୨ କୋଟି ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ।

ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ଯେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ନଥିଲେ। ସେ ହିନ୍ଦୀରେ କହିଥିଲେ, “ମିଷ୍ଟର ଖାନ, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଭାବି ନଥିଲି।” ଶାହାରୁଖ ହସିଥିଲେ। ସେ ଆଗକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଏହା ନୋଟ୍ କରିଛି, ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରତି ସଚ୍ଚୋଟ ଅଟନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସହମତ ହେବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଣାଳୀ ଶ୍ୟାମି କପୁରଙ୍କ ସହ ସମାନ। ଶାହରୁଖ ତୁରନ୍ତ ଆଇକନିକ୍ ଶ୍ୟାମି କପୁର ଲାଇନ ‘ୟାହୁ!’ ବିତରଣ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ତାହା କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଲେ ନା! ତୀବ୍ରତା କ୍ଷେତ୍ରରେ। ଆପଣଙ୍କ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ଆଖି ଅଛି ।”

ଶାହାରୁଖ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, କ’ଣ ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛ? ମୁଁ ଭାବିଲି ତୁମେ ଏବେବି ମୋତେ ଗାଳି ଦେଉଛ।” ପରେ, ଶାହରୁଖ ଅର୍ଚ୍ଚାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେଉଁ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସୋ’ରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ଏପରି କରନ୍ତୁ। ପ୍ରଶ୍ନରେ ସ୍ଥବ୍ଦ ହୋଇ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପଦ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବାର ମୋର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନାହିଁ, ମୁଁ ଛାଡିଦେଲି।”

ଶାହରୁଖ ଚୁପ୍ ରହିଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଚମତ୍କାରକୁ ପ୍ରକାଶ କରି କହିଥିଲା ମୁଁ କାନ୍ଦିବାକୁ ଯାଉଛି। ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି କାରଣ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳିଲ ଏବଂ ମୁଁ ସେହି ପ୍ରେମକୁ ତୁମ ସହ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି। “

ବିଦାୟ ଭାବରେ ଶାହରୁଖ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଚେକ୍ ଦେଇପାରିବେ କି? “ତୁମେ ବହୁତ କଠୋର, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତୁମ ମା’ଙ୍କୁ ଏହି ଚେକ୍ ଦେଲେ ତୁମେ କିଛି ଭାବିବ କି? ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସେ ମୋର ଆଲିଙ୍ଗନକୁ ମନା କରିବେ ନାହିଁ।” ଏହା ସହିତ ଶାହାରୁଖ ଷ୍ଟାଣ୍ଡକୁ ଦୌଡ଼ି ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଥିଲେ।

   Related Posts