Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଶ୍ରୀଜେଶଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣି ବିଗ୍-ବିଙ୍କ ଆଖିରେ ଆସି ଯାଇଥିଲା ଲୁହ: କହିଲେ,ଗ୍ଲୋବସ୍ କିଣିବାକୁ ପାଖରେ ନଥିଲା ଅର୍ଥ

19/09/2021 at 11:19 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୦୯  :  ସୋନି ଟିଭିର ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡ୍ ପତି । ଏହି ଶୋ ୧୩ ସିଜିନ୍‌ରେ ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକ୍‌ରେ ଜିତିତିବା ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ନୀରଜ୍ ଚୋପ୍ରା ଓ ଭାରତୀୟ ହକି ଦଳର ପି.ଆର ଶ୍ରୀଜେଶଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଶୋ’ର ପ୍ରମୋରେ ଏହା ଦେଖା ଯାଇଛି ଯେ ପି.ଆର ଶ୍ରୀଜେଶଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣିବା ପରେ ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସି ଯାଇଛି।

ତେବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବିସିର ପ୍ରୋମୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋକୁ ଆସିବା ପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପରେ ବିଗ୍ ବି ପି.ଆରଶ୍ରୀ ଜେଶଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ,କି  ‘ବାପାଙ୍କ ସହ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ କିପରି?’ ଏହା ଉପରେ ହକି ଶ୍ରୀଜେଶ କହିଥିଲେ କି, ‘ମୁଁ ମୋର ପିଲାଦିନରେ ଭଲ ନଥିଲି, ଯଦି ମୁଁ ବହୁତ ଦୁଷ୍ଟ ଥିଲି, ଏଥିପାଇଁ ମୋତେ ବହୁତ ମାଡ ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ଖେଳ ପାଇଁ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଚୟନ ପତ୍ର ପାଇଲି, ମୋ ବାପା ପଚାରିଥିଲେ କଣ କରିବ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲି ଯେ ମୁଁ କେବଳ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି।

ଏନେଇ ସେ ଆହୁରି କୁହନ୍ତି,କି ‘ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ହକିରେ ଗୋଲ କିପର ହୋଇଥିଲି। ଗୋଲକିପିଂ କରିବା ବହୁତ ମହଙ୍ଗା । ଏଥିପାଈଁ ମୋତେ ହକି ପ୍ୟାଡ୍ ଦରକାର ଥିଲା । ହେଲେ ଆମେ ଏକ କୃଷକ ତଥା ପରିବାରରୁ ହୋଇଥିବାରୁ ସେତେ ଟଙ୍କା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଆମ ଘରେ ଅର୍ଥର ମୁଖ୍ୟ ଉତ୍ସ ଥିଲା ଗାଇ । ବାପା ଗାଇ ବିକ୍ରି କରିବା ପରେ ମୋତେ ଟଙ୍କା ପଠାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ପଦକ ପାଇଲି, ମୁଁ ଯାଇ ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ସେହି ପଦକ ପିନ୍ଧାଇଥିଲି ଓ  କହିଲି ଏହା ତୁମ ପାଇଁ । କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡ୍ ପତି-୧୩ରେ ଶ୍ରୀଜେଶଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସି ଯାଇଥିଲା ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସିଲସିଲାର ଏକ ଲାଇନ୍ ‘ମେନ୍ ଅର ମେରୀ ତାନହାଇ’ ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ। ତେବେ ନୀରଜ ହରିୟାନଭିରେ ଏହି ସବୁ ଲାଇନ୍ କହିବେ, ଏହା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ହସିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀଜେଶ ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେ ହରିୟାଣୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି କି? ଏନେଇ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମରେ କିଛି ସଂଳାପ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts