Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଓ ବିକି କୌଶଲ ଡିସେମ୍ବରରେ କରିବେ କି ବିବାହ ? ଦୁହିଁଙ୍କୁ ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସ୍‌ରେ ଦେଖି ହେଉଛି ଚର୍ଚ୍ଚା …

27/10/2021 at 11:19 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭।୧୦ : କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲଙ୍କୁ ଏକାଠି ସେଲିବ୍ରିଟି ମ୍ୟାନେଜର ରେଶମା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖି, କ’ଣ ଘଟିବ ତାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଗସିପ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଡିସେମ୍ବରରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଗୁଜବ ଚାଲିଛି । ଏହା କେତେ ଦୂର ସତ ତାହା ପରେ ଜଣା ପଡିବ । ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡେଟିଂ ଖବର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ଖବରରେ ରହିଆସିଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ରୋକା ସମାରୋହର ଗୁଜବ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି । ତେବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଟିମ୍‌ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ ଏହି ରିପୋର୍ଟକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ସେଲିବ୍ରିଟି ମ୍ୟାନେଜର ରେଶମା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଘରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଭିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଅଲଗା କାରରେ ଯାଇ ଅଲଗା ଗାଡିରେ ଫେରିଥିଲେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ଭିକି ମଧ୍ୟ ପାପାରାଜିଙ୍କୁ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ଯେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉଭୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବାର କାରଣ କ’ଣ ହୋଇପାରେ?

ଡିସେମ୍ବରରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ଭିକି ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି। ନିକଟରେ ବିକିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସର୍ଦ୍ଦାର ଉଦାମ’ର ସ୍କ୍ରିନିଂରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବାର କ୍ଲିପ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ’ରେ କରଣ ବିକିଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଯୋଡି କାହା ସହିତ ଭଲ ଦେଖାଯିବ? ଏହା ଉପରେ ସେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଭିକିଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ କରଣ ଭିକିଙ୍କୁ ଏହା କହିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଏତେ ଖୁସି ଥିଲେ ଯେ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ଆୱାର୍ଡ ଶୋ ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛୁ ​। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts