Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ବିବାହ କରିବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ! ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହ ପାଳନ କରିବେ ନୂଆବର୍ଷ, ଦୁଇଜଣ ନିଜ ରିଲେସନ୍‌କୁ ନେଇ ଅଛନ୍ତି ସିରିୟସ୍

25/11/2019 at 6:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୫/୧୧: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ଓ ଅଭିନେତା ଭିକି କୌଶଲ୍‌ଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। କିଛି ଦିନ ହେବ ଲଗାତାର ଭାବେ ଭିକି ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ଭିକି ଏକାଠି ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଏମାନେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭିକି ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଦୁଇଜଣ ନିଜ ରିଲେସନ୍‌କୁ ନେଇ ସିରିୟସ୍‌ ଥିବା କଥା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାର ଇଭେଣ୍ଟ କିମ୍ବା ପାର୍ଟିରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ନଜର ଆସି ପାରନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପରସ୍ପର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ପାରନ୍ତି।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଓ ଭିକି ଏକାଠି ମିଶି ଦୀପାବଳି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ସୁଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ  ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାକି  ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଂଶସକ ଏହି ଫଟୋକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। କରନ ଜୋହରଙ୍କ ସୋ ରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କର ପସନ୍ଦ ବୋଲି ଭିକି କହି ସାରିଛନ୍ତି।

ଏବେ ଲୁଚାଛପାରେ ଭିକି କୌଶଲ ଓ କାଟ୍ରିନା ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହି ଦୁଇଜଣ କଳାକାର ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ବିଭିନ୍ନ ଇଭେଣ୍ଟ ଓ ପାର୍ଟିରେ ନଜର ଆସି ପାରନ୍ତି ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts