Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଲା ଭିକିଙ୍କ ନାମର ମେହେନ୍ଦୀ ! ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ବିନା ନାଗଡା କଲେ ପୋଷ୍ଟ…

8/12/2021 at 3:16 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮।୧୨ : କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିବାହ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ୭ରେ ମେହେନ୍ଦି-ସଙ୍ଗୀତ୍ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ହଳଦୀ । ତେବେ ଏହି ମେହେନ୍ଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ସେଲିବ୍ରିଟି ମେହେନ୍ଦି କଳାକାର ବିନା ନାଗଡାଙ୍କର ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଲାଟେଷ୍ଟ ପୋଷ୍ଟ ଅନ୍ୟ ଆଡକୁ ସୂଚାଉଛି । ବାସ୍ତବରେ, ବିବାହକୁ ଆସୁଥିବା ଅତିଥିମାନେ ସେଠାରେ ଥିବା ଫଟୋ ଏବଂ ଅପଡେଟ୍ ଗୁଡିକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବାକୁ ନିବେଦନ କରାଯାଇଛି। ସେଥିପାଇଁ ଭେନା ତାଙ୍କ ନିଜ କଥା ଗୁଡିକ ଏକ ‘କୋଡ୍’ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏଥିରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି କି ସେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

ତେବେ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସୋଜତଙ୍କ ଅରଗାନିକ ମେହେନ୍ଦୀ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଭେନା ନାଗଡା, ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ସେଲିବ୍ରିଟି ମେହେନ୍ଦି କଳାକାର, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସହିତ ଲେଖିଥିଲେ #BigFatIndianWedding ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ସହିତ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଷ୍ଟପକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ବିନା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ସୂଚିତ କରି ଲେଖି ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବାକି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ସୂଚିତ କରାଉଛି ଯେ ଏହି ନାମ ବଲିଉଡ୍‌ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ସହିତ ଜଡିତ ରହିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ଗିନ୍ନି ଚତରଥଙ୍କ ଫଟୋଗୁଡିକୁ ଏକାଠି କରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏଥିରୁ ଜଣା ପଡିଛି କି ରାଜସ୍ଥାନରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀ ପାଇଁ ସେ ଯାଇଛନ୍ତି  । ଏହି ଗୁଡିକ ସେହି ଫଙ୍କସନକୁ ସୂଚିତ କରାଉଛି ।

   Related Posts