Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

21/09/2019 at 5:30 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୯: କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚ୍ୟାଟ ଶୋ ‘କଫି ଓ୍ବିଥ କରଣ’ରେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ନିଜ ମନ କଥା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଠିକ୍ ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ପାର୍ଟି ଏବଂ ଆଓ୍ବାର୍ଡ଼ ଶୋ ରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି।

ସେହିପରି ‘କଫି ଓ୍ବିଥ କରଣ’ରେ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମନ କଥା କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ ପରେ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫ ସିଙ୍ଗଲ୍ ଥିଲେ। କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ କ୍ୟାଟରିନା ସଲମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି। କୀନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ଗୁଜବ ଥିଲା। କରଣ ,କ୍ୟାଟରିନାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କାହା ସହିତ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି? ସେତେବେଳେ କ୍ୟାଟରିନା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ବାସ୍ ତାଙ୍କ ଚାହାଣି ଏବଂ ଭଙ୍ଗୀରେ ହିଁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସବୁ କଥା କହି ଦେଇଥିଲେ।

 ଏହି ଶୋ ପରେ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ଡେଟିଙ୍ଗର ଖବର ଆସିଥିଲା। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ଆଓ୍ବାର୍ଡ଼ ଶୋରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚିଟଚ୍ୟାଟ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖା କରୁଥିବା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା। ବିକି ,କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଜୋରସୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଲାଣି।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନିଜ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାବେଳେ ବିକି ତାଙ୍କୁ ନେବା ଆଣିବା କରୁଥିଲେ। ନିକଟରେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୋନମ୍ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ଜୋୟା ଫ୍ୟାକ୍ଟର’ର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ରିନିଙ୍ଗରେ ଉଭୟଙ୍କଉ ଏକାଠି ଦେଖିବାମୁ ମିଳିଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ସରିବା ପରେ ଉଭୟେ ଏକାଠି ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତାକୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେ କଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ମିଳିଯାଇଛି।

ବିକ୍କି ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ,ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ଥିଲେ। ବିକି କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ହରଲୀନ ସେଠୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ହରଲୀନ ସେଠୀ ଏବଂ ବିକ୍କିଙ୍କ ବ୍ରେକ ଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

   Related Posts