Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନାକରେ ବୁଷ୍ଟର ଡୋଜ୍ ପରୀକ୍ଷଣକୁ ଡିସିଜିଆଇର ମଞ୍ଜୁରୀ, ଭାରତ ବାୟୋଟେକ୍ କରିବ କ୍ଲିନିକଲ ଟ୍ରାଏଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୬୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୬୨୨୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ: ବଲୁଚିସ୍ତାନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ୧୦ ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ସ ଏମ୍‌ଡି, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଭି. ଅନନ୍ତ ନାଗେଶ୍ୱରନ ହେବେ ଭାରତର ଆଗାମୀ ମୁଖ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଅତିଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ପଶି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଟୁରୀରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଛଡାଇନେଲେ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଚାଲାଣ ବେଳେ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ବାଟରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ୬ ଜିଲ୍ଲା ବେଶୀ ଥରିବ
  • ||

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

21/09/2019 at 5:30 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୯: କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚ୍ୟାଟ ଶୋ ‘କଫି ଓ୍ବିଥ କରଣ’ରେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ନିଜ ମନ କଥା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଠିକ୍ ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ପାର୍ଟି ଏବଂ ଆଓ୍ବାର୍ଡ଼ ଶୋ ରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଏବେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି।

ସେହିପରି ‘କଫି ଓ୍ବିଥ କରଣ’ରେ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମନ କଥା କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ ପରେ କ୍ୟାଟରିନା କୈଫ ସିଙ୍ଗଲ୍ ଥିଲେ। କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ କ୍ୟାଟରିନା ସଲମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି। କୀନ୍ତୁ ଏହା ଏକ ଗୁଜବ ଥିଲା। କରଣ ,କ୍ୟାଟରିନାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ କାହା ସହିତ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି? ସେତେବେଳେ କ୍ୟାଟରିନା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ବାସ୍ ତାଙ୍କ ଚାହାଣି ଏବଂ ଭଙ୍ଗୀରେ ହିଁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସବୁ କଥା କହି ଦେଇଥିଲେ।

 ଏହି ଶୋ ପରେ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ଡେଟିଙ୍ଗର ଖବର ଆସିଥିଲା। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏକ ଆଓ୍ବାର୍ଡ଼ ଶୋରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚିଟଚ୍ୟାଟ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖା କରୁଥିବା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା। ବିକି ,କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଜୋରସୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଲାଣି।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନିଜ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାବେଳେ ବିକି ତାଙ୍କୁ ନେବା ଆଣିବା କରୁଥିଲେ। ନିକଟରେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୋନମ୍ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ଜୋୟା ଫ୍ୟାକ୍ଟର’ର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ରିନିଙ୍ଗରେ ଉଭୟଙ୍କଉ ଏକାଠି ଦେଖିବାମୁ ମିଳିଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ସରିବା ପରେ ଉଭୟେ ଏକାଠି ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତାକୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେ କଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ମିଳିଯାଇଛି।

ବିକ୍କି ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ,ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ଥିଲେ। ବିକି କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ହରଲୀନ ସେଠୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ହରଲୀନ ସେଠୀ ଏବଂ ବିକ୍କିଙ୍କ ବ୍ରେକ ଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

   Related Posts