Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୯୬୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୪୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବଶବରାଜ ବୋମାଇ ହେବେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲେ ୟେଦିୟୁରପ୍ପା
  • ||
  • ସିରିଜ୍ ଅଧାରୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦ୍ବିତୀୟ ଟ୍ବେଣ୍ଟି ଟ୍ବେଣ୍ଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୧୫ ମୃତ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୨୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ : ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଖସିଗଲା ଗୋଡ, ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ
  • ||

ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ସଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା, ୧୦୦ ଜଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କଲେ ଟଙ୍କା

10/08/2020 at 2:57 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୦୮ : କରୋନା ମହାମାରୀ ଓ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ କିଛି ବଲିଉଡ କଳାକାର ଲଗାତାର ଆବଶ୍ୟକୀୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ କିଛି କଳାକାର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | ଏହିଭଳି କିଛି ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି |

ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ବଲିଉଡ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ସଙ୍କ କାମ ଠପ ହୋଇଯାଇଛି | ଯାହାଫଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସଙ୍କଟ କିଛି ମାତ୍ରା କମିଛି ନିଶ୍ଚୟ କିନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ଟଳିନାହିଁ | କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ୧୦୦ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ସଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଏହି ୧୦୦ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ସଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଛନ୍ତି | ଯେପରିକି ସେହି ଟଙ୍କାରେ ସେମାନେ କିଛି ଛୋଟ ମୋଟ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

କ୍ୟାଟ୍ରିନା ପୂର୍ବରୁ ସାହିଦ କପୁର ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ସଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ସେ ମଧ୍ୟ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ସଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିଥିଲେ | ସାହିଦ କପୁର ପାଖାପାଖି ୪୦ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ସଙ୍କୁ ଲଗାତାର ୨-୩ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଓ ସହର ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ |

   Related Posts