Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ରୟାଲ ୱେଡିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା, ଏହି କାରଣରୁ ରାଜସ୍ଥାନ ପ୍ୟାଲେସ୍‌ରେ କରିବେ ବିବାହ…

3/11/2021 at 9:09 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩।୧୧ : ବଲିଉଡରେ ଶାହାନାଇ ବାଜିବା ପାଇଁ ପୁରାପୁରି ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି । ବଲିଉଡ୍‌ରେ ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତଙ୍କ ନାଁ ଏବେ ବିବାହ ପାଇଁ ଉଠୁଛି । ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ କାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଓ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ନାଁ ଆସିଛି କୁଆଡେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଦୁହେଁ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ୭ରେ ବିବାହ କରିବେ। ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି । କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏନେଇ ଲେହେଙ୍ଗା ଠାରୁ ଆମ୍ଭ କରି ୱେଡିଙ୍ଗ ଭେନ୍ୟୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଡିସାଇଡ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ବହୁ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଭାବେ କରାଯାଇଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ବିବାହକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଧାରଣା ଥିଲା

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ , ରାଜସ୍ଥାନର ସାୱାଇ ମାଧୋପୁରର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ଦୁର୍ଗରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହି ଦୁର୍ଗ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ। ଖବର ରହିଛି ଯେ ବିବାହ ରୀତିନୀତି ୧-୭ ଡିସେମ୍ବର ଠାରୁ ପୁରା ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ ସବ୍ୟସାଚିଙ୍କ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସ୍ଥାନକୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦୁର୍ଗରେ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ସେବେଠାରୁ ସେ ଏହି ଦୁର୍ଗରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଏନେଇ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ ବିବାହ ଦିନକୁ ଅତି ରାଜକୀୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ସେ ରାଜସ୍ଥାନର ସଂସ୍କୃତିକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ରାଜସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନିଜକୁ ରାଣୀ ପରି ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଲେହେଙ୍ଗା ଠାରୁ ଅଳଙ୍କାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ପାରମ୍ପାରିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ କାମରୁ ଏକ ମାସ ବିରତି ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ମା ମଧ୍ୟ ରାଜସ୍ଥାନରେ ସପିଂ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କେବଳ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ତାଙ୍କ ବିବାହ ।

   Related Posts