Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ଧାରାବାହିକ ‘କସୌଟୀ ଜିନ୍ଦଗୀ କି’ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ପାର୍ଥ ସମଥାନ୍ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

12/07/2020 at 5:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୦୭ : ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ‘କସୌଟୀ ଜିନ୍ଦଗୀ କି’ରେ ଅନୁରାଗ ବାସୁଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ମୁଖ୍ୟ କଳାକାର ପାର୍ଥ ସମଥାନ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଡିପ୍ରେସନର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ନାନା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଆସୁଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ପାର୍ଥ ସମଥାନ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ଡିପ୍ରେସନରୁ କିପରି ବାହାରିବାକୁ ହେବ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି |

ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ‘ମୁଁ ସମସ୍ତ ବନ୍ଧୁ ଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଜଣେ ଭଲ ମଣିଷ ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ବେଳେ ମୋତେ ଡିପ୍ରେସନର ସାମ୍ନା ହେବାକୁ ପଡିଛି | କିନ୍ତୁ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ମୋତେ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରିଛି ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି | ମହାମାରୀ ସମାପ୍ତ ହେବାପରେ ଆମେ ପୁଣି ଦୁନିଆକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛୁ |’

   Related Posts