Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

‘ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ଏବଂ ସେକ୍ସ ମୋ ପାଇଁ ବ୍ରେଡ ଏବଂ ବଟର ପରି’ଜାଣନ୍ତୁ ଏପରି କାହିଁକି କହିଲେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍

8/12/2019 at 10:47 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପତି ପତ୍ନୀ ଔର ଓ୍ବ’ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମଟିକୁ ଭଲ ଭଲ ରିଭ୍ୟୁ ମିଳିଛି। କାର୍ତ୍ତିକ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଏକ ଚ୍ୟାଟ୍ ଶୋ ରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ -‘ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ଏବଂ ସେକ୍ସ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ରେଡ୍ ଏବଂ ବଟର ଭଳି’।

ଜୁମର ଏକ ଚ୍ୟାଟ ଶୋ ‘ବାଇ ଇନଭାଇଟ୍ ଅନଲି’ ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ଏବଂ ସେକ୍ସ ସହ ଜଡ଼ିତ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଏକ ବଡ଼ କଥା କହି ଦେଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ଏବଂ ସେକ୍ସ ମଧ୍ୟରୁ କ’ଣ ଛାଡ଼ିବା ସହଜ ସେତେବେଳେ କାର୍ତ୍ତିକ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଯେ ‘ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ଏବଂ ସେକ୍ସ ବ୍ରେଡ ଏବଂ ବଟର ଭଳି। ଆପଣ ଦୁଇଟି ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ଛାଡ଼ି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ,ସେକ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରେମ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକାଠି ଚାଲିଥାଏ’।

କାର୍ତ୍ତିକ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ,‘ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଲାଗେନାହିଁ। ’

ଫିଲ୍ମ ‘ପତି ପତ୍ନୀ ଔର ଓ୍ବ ’ରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ଭୂମି ପେଡନେକର ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଶୋ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ।

ଏହି ଶୋ ରେ ଅନନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ନିଜ ଲଭ ଲାଇଫ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିଥିଲେ। ଅନନ୍ୟା କହିଥିଲେ, କେବଳ ଜଣଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ସେ ନିଜର କୌଣସି ଏକ୍ସ-ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରି ନାହାନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର କେତେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ତାଙ୍କଠୁ ଚାହଁନ୍ତି। ସେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ବ୍ଲକ୍ କରି ଦେଇଛନ୍ତି,ଏଥିପାଇଁ ସେ ଉତ୍ତରର ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି’। ସେ ବ୍ରେକଅପକୁ ଡିଲ୍ କରିବାକୁ ନେଇ କେତେକ ଟିପ୍ସ କହିଥିଲେ। ଅନନ୍ୟା କହିଥିଲେ ଯେ ‘ବ୍ରେକଅପରୁ ବାହାରିବାର ସବୁଠୁ ଭଲ ଉପାୟ ହେଉଛି ଆଉ କାହା ସହ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଯିବା।’

   Related Posts