Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଁଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ଦେଖାଦେଲା କରୋନା ଲକ୍ଷଣ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

13/04/2020 at 8:13 PM

କୋଲକାତା୧୩/୦୪ : ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ତଥା ବଙ୍ଗାଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଜହାଁଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି | ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି | ତାଙ୍କର ସ୍ବାବ ନମୁନା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି | ନୁସରତ ନିକଟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଇଥିଲେ | ଅନେକ ଥର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ଜରିଆରେ କରୋନା ସମ୍ପର୍କରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ କରିଛନ୍ତି |

ନୁସରତଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ସମସ୍ୟା ହେଉଥିଲା | ଏହାଛଡା ଥଣ୍ଡା, କାଶ ଓ ଜ୍ୱର ଲକ୍ଷଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି| ତାଙ୍କୁ ଇଏମ୍ ବାଇପାସ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି | ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ନୁସରତଙ୍କ ପିତା କୌଣସି ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟ କିମ୍ବା ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ଯାଇନଥିଲେ | ଆଜି ରାତିରେ ତାଙ୍କ ନମୁନାର ଯାଞ୍ଚ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବ| ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ସଂକ୍ରମଣ ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ |

ବଙ୍ଗାଳି ଫିଲ୍ମର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଁ ଏକ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଭାରତରେ ଅନେକ ଧର୍ମ ରହିଛି | ତଥାପି ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶରେ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଯୋଗୁଁ ସମସ୍ତ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ ରହିଛି| କେହି ମଧ୍ୟ କେଉଁଠାରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେଉନାହାନ୍ତି| କିନ୍ତୁ ମର୍କଜ ଘଟଣା କରୋନା ଲଢେଇରେ ଦେଶକୁ ବହୁତ ପଛକୁ ନେଇଯାଇଛି | ସେ ହାତ ଯୋଡି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ଯେ ଏହିଭଳି ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ରାଜନୈତିକ, ଧାର୍ମିକ ଓ ଜାତି ଧର୍ମ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ଆଲୋଚନା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଏହି ସମୟରେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମିଳିମିଶି ସରକାରଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ସରକାରଙ୍କ ଆଦେଶ ପାଳନ କରି ଘରେ ରହିବ ଉଚିତ୍ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

   Related Posts