Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କରୋନାକୁ ନେଇ ତତ୍ପର ହେଲା ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ, ସିନେମା ହଲ ଓ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ ରଖିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

16/03/2020 at 3:29 PM

ରାୟଗଡା ୧୬।୦୩ : କରୋନାକୁ ନେଇ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଇଛି ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ । ସିନେମା ହଲ ଓ ଜିମ ବନ୍ଦ ରଖିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ସପିଂମଲ ଗୁଡ଼କିରେ ଜନଗହଳି ନକରିବା ଓ ଗହଳି ହେଲେ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ସପିଂ ମଲ ଗୁଡିକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିବା ବେଳେ କପିଳାସ ରୋଡ଼ ଓ ଖଲିଗୁଡ଼। ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ମଲ ଖୋଲା ରହିଛି । ଅଭିଯୋଗ ଆସିବାପରେ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଏସଡିପିଓ ରାୟଗଡା ରେଳଷ୍ଟେସନ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ସପିଂମଲ ବୁଲି ତଦାରଖ କରିଥିଲେ ।

କରେ।ନା ପାଇଁ ରାୟଗଡାର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା ମଝିଘରିଆଣି ମନ୍ଦିରରେ ମୁଣ୍ଡନ  ଚୈତ୍ର ଯାତ୍ରା ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଛି। ପରବର୍ତୀ ନିର୍ଦ୍ଦଶେନାମା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ବଳବତର ରହିବ ବୋଲି ଜିଲ୍ଲାପାଳ କହିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଛୁଟିକୁ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି। କେହି ମଧ୍ୟ ଛୁଟିରେ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦଶେନାମା ଜାରି ହୋଇଛି। ତବେ ରାୟଗଡ଼। ସହରର ସମସ୍ତ ୪ ଟି ସିନେମାହଲ ଗତକାଲି ଠାରୁ ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଛି ।

ଜିଲ୍ଲାପାଳ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ବହେରା ଏବଂ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅମୃତ ଋତୁରାଜ ଭିଡ଼ିଓ କନଫରେନ୍ସ ଜରିଆରେ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ୧୧ ଟି ବିଡ଼ିଓ ଓ ୧୧ ଟି ତହସିଲଦାରଙ୍କ ସହ ସ୍ଥିତି ନେଇ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ସ୍ବେଛାସେବୀ, ଏନଜିଓ ଓ ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଠନକୁ ନେଇ ସଚେତନତା କାର୍ଯୟକ୍ରମ ସହ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। କେହି ଭୟଭୀତ ନହେ।ଇ ସତର୍କ ରହିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଏସପି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts