Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ବିବାଦରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ‘ପୃଥ୍ୱୀରାଜ’: ଫିଲ୍ମର ନାମକୁ ନେଇ କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନା ଉଠାଇଲା ଆପତ୍ତି

30/05/2021 at 9:15 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୦୫: ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ପୃଥ୍ୱୀରାଜ’ ବିବାଦରେ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ରାଜା ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚୌହାନଙ୍କ ଜୀବନ ଏବଂ ବୀରତ୍ୱ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଫିଲ୍ମର ନାମକୁ ନେଇ କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନା ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଏହାର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯିବା ଉଚିତ ବୋଲି ସଂଗଠନ କହିଛି।

अक्षय कुमार की फिल्म पृथ्वीराज पर करणी सेना का हमला दे रहा है 'गर्म ख़ून'  की गवाही - Akshay Kumar movie Prithviraj targeted by Karni Sena in Jaipur  in times of Coronavirus

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନାର ଯୁବ ସାଖାର ସଭାପତି ସୁରଜିତ ସିଂ କହିଛନ୍ତି,  ‘ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ମହାନ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚୌହାନଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଥିବାବେଳେ ସେ କିପରି ଫିଲ୍ମର ନାମ କେବଳ  “ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ” ରଖିପାରିବେ? ଆମେ ଚାହୁଁ ଫିଲ୍ମର ନାମ ବଦଳାଯାଇ ତାଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମରେ ରଖାଯାଉ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଉ। ‘

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଯଦି ସେ ଆମର ପରାମର୍ଶକୁ ନମାନନ୍ତି, ତେବେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପରିଣାମ ସହିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯିବେ। ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ “ପଦ୍ମାବତ” ସମୟରେ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ସହ ଯାହା ଘଟିଥିଲା, ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ।‘

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ’କୁ ନେଇ କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନା ତୀବ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ। ପରେ ଫିଲ୍ମର ନାମ ‘ପଦ୍ମାବତୀ’ରୁ’ ପଦ୍ମାବତ ‘ରେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଥିଲା ।

ୟଶ ରାଜ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ଫିଲ୍ମ ‘ ପୃଥ୍ୱୀରାଜ’ର ସୁଟିଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଗତ ବର୍ଷ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ଏହାର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପରେ ଏହା ସମାପ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଉଛନ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରକାଶ ଦ୍ୱିବେଦୀ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ମନୁଷୀ ଚିଲାର, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ଆଶୁତୋଷ ରାଣା ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ପୂର୍ବରୁ ୧୩ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଥିଲା। ଶୁଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀରେ ବିଳମ୍ବ ହେତୁ ଏହା ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୫ ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ।

   Related Posts