Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ଏୟାର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଅଣାଗଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ, Covidରେ ପରିବାରର ୮ ସଦସ୍ୟ ଆକ୍ରାନ୍ତ

19/10/2020 at 6:50 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୯।୧୦:  କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଗୋବିନ୍ଦ କାରଜୋଲଙ୍କ ପୁଅ ଗୋପାଲ କାରଜୋଲଙ୍କୁ ସୋମବାର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଏୟାର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଅଣାଯାଇଛି। ଗୋପାଲ କୋଭିଡ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଗତ ୨୪ ଦିନ ହେଲା ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଥିଲେ। ଗୋପାଲଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ୮ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ କୋଭିଡ-୧୯ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ନିକଟରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଧାନସଭା ଅଧିବେଶନ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଅଧିବେଶନ କାଳରେ ମନ୍ତ୍ରୀମଣ୍ଡଳର କେତେକ ମନ୍ତ୍ରୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଗୋବିନ୍ଦ କାରଜୋଲଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କଲବୁର୍ଗି ବନ୍ୟାଅଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନରେ ଯିବାକୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ନିଜର ଅସମର୍ଥତା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ ଓ ତାଙ୍କ ସହ ପରିବାରର ୮ ସଦସ୍ୟ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସୂଚିତ କରିଥିଲେ।

ଗୋବିନ୍ଦ କାରଜୋଲ ବାଗଲକୋଟର ମୁଧେଲରୁ ବିଧାୟକ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ବାଗଲକୋଟ ଓ କୁଲବର୍ଗିର ପ୍ରଭାର ମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ । ଉଭୟ ଜିଲ୍ଲା ଏବେ ବନ୍ୟାରେ ଗୁରୁତର ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି। ୪୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଗୋପାଲ କାରଜୋଲ ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ବଡ ପୁଅ। ସେ ୨୦୧୮ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ନଗାଥନ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳିରୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀତା କରି ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ଗୋପାଲ ଏବେ କୋଭିଡରେ ଗୁରୁତର ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବା ବେଳେ ଏଥିଲାଗି ହୁଏତ ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗ ଟ୍ରାନ୍ସପ୍ଲାଣ୍ଟ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଗୋବିନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts