Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଋଷି କପୂରଙ୍କ ଝିଅ ଓ କରୀଶ୍ମା କପୂରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେଲା ଲାଗି ରହିଛି ବିବାଦ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

16/09/2019 at 3:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୫|୯:  ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୂରଙ୍କ ପରିଚୟ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଯାଦୁରେ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆ ସହ ଋଷି କପୂର ଅଙ୍ଗାଅଙ୍ଗୀ ଭାବେ ଜଡ଼ିତ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ରୀଦ୍ଧିମା କପୂର ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତଥାପି ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆଠାରୁ ସେ ଦୂରେଇ ରହନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ବଦଳରେ ସେ ବିଜିନେସ୍‌ କରିବେ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଋଷିକପୁରଙ୍କ ବ଼ଭାଇ ରଣଧୀର କପୁରଙ୍କ ଝଅ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀଶ୍ମା କପୂର ଓ ରୀଦ୍ଧିମା କପୂରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି ।

ରୀଦ୍ଧିମା ଫେସନ ଡିଜାଇନ ଓ ଅଳଙ୍କାର ଡିଜାଇନ କରିବା ପାଇଁ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କପୂର ପରିବାର ଭିତରେ ସବୁ ମିଳିମିଶି ରହନ୍ତି। ହେଲେ କରୀଶ୍ମା ଓ ରୀଦ୍ଧିମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦକୁ ନେଇ ସବୁଆଡ଼େ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖରେ ରୀଦ୍ଧିମାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୁଇଜଣ ସଂପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ହେବା ସତ୍ବେ ପରସ୍ପରକୁ କେହି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ଏହି ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। ଏମିତି କି କେହି କାହାର ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇ ନଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଉଭୟଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ପାଇଁ କରୀଶ୍ମା ଓ ରୀଦ୍ଧିମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। କପୂର ଖାନଦାନର ବୋହୂ ନୀତୁ ଓ ବନୀତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତାନ୍ତର ଯୋଗୁ ଦୁଇ ଉଭଣୀ ମଧ୍ୟରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ସିଧା ତାଙ୍କ ପିଲା କରୀଶ୍ମା ଓ ରୀଦ୍ଧିମାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଛି।

ପ୍ରଥମରୁ କରୀନା ଓ କରୀଶ୍ମା ଦୁଇଜଣ ରଣବୀର ଓ ରୀଦ୍ଧିମାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉନଥିଲେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ରଣବୀର ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କିଛିଦିନ ତଳେ କରିଶ୍ମା କପୂରଙ୍କ ଏକ୍ସ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟା ସଚଦେବଙ୍କ ସହ ରୀଦ୍ଧିମା ହାତ ମିଳାଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ଦେଖି କରୀଶ୍ମା ରାଗି ଖପ୍ପା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts