Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ରବିନାଙ୍କଠୁ କରିନା ଯାଏଁ, ଏହିସବୁ ହିରୋଇନ ବିବାହିତ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ପାଇଥିଲେ ଭଲ, ପାଲଟିଥିଲେ ୨ୟ ସ୍ତ୍ରୀ

30/11/2021 at 1:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୧୧: ବଲିଉଡରେ ଏପରି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଥିଲା ​​ଯିଏକି ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ…

Kareena Kapoor to Raveena Tandon: तलाकशुदा मर्दों पर आया इन अभिनेत्रियों का दिल, बन बैठीं उनकी दूसरी बीवी!

କରୀନା କପୁର ଖାନ : ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ। କରୀନା ଏବଂ ସୈଫ ୨୦୧୨ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। କରୀନାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ସୈଫ ୧୯୯୧ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହ ୧୩ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଏହି ଦୁଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା।

Kareena Kapoor to Raveena Tandon: तलाकशुदा मर्दों पर आया इन अभिनेत्रियों का दिल, बन बैठीं उनकी दूसरी बीवी!

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ରାଜ କବିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କବିତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି।

Kareena Kapoor to Raveena Tandon: तलाकशुदा मर्दों पर आया इन अभिनेत्रियों का दिल, बन बैठीं उनकी दूसरी बीवी!

ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍ : ୯୦ ଦଶକର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍ ଫିଲ୍ମ ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁଟର୍ ଅନିଲ ଥଡାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଅନିଲ ପୂର୍ବରୁ ନତାଶା ସିପିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରବିନାଙ୍କ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା।

Kareena Kapoor to Raveena Tandon: तलाकशुदा मर्दों पर आया इन अभिनेत्रियों का दिल, बन बैठीं उनकी दूसरी बीवी!

କରିସ୍ମା କପୁର : ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର ଦିଲ୍ଲୀର ବିଜନେସମ୍ୟାନ୍ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସଞ୍ଜୟ ପୂର୍ବରୁ ନନ୍ଦିତା ମେହେତାନୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ। ତେବେ, ୨୦୧୬ ମସିହାରେ କରିସ୍ମା ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts