Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରୋସରୀ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ୱର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଗାଡିରେ ଥିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ଭୋପାଲରୁ କଂଗ୍ରେସର ଟିକେଟ ନେଇ ବିଜେପି ବିପକ୍ଷରେ ଲଢ଼ିବେ କରିନା କପୁର !

21/01/2019 at 1:24 PM

ଭୋପାଲ ୨୧/୧ : ୨୦୧୮ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ରାଜସ୍ଥାନ, ଛତିଶଗଡ଼ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପି କଂଗ୍ରେସ ଠାରୁ ହାରି ଯାଇଥିଲା | ଏହି ବିଜୟକୁ କଂଗ୍ରେସ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଚି | ଏହି ରଣନୀତିକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି କଂଗ୍ରେସର କିଛି ନେତା ବିଜୟ ପାଇଁ ନୂଆ ଫର୍ମୁଲା ବାହାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ନେତାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଭୋପାଲ ଆସନରୁ କେଉଁ ବଡ ନେତାଙ୍କୁ ନନେଇ ବଲିଉଡର କରିନା କପୁରଙ୍କୁ ଛିଡା କରାଇବେ | କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଯୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଭୋପାଲରେ ବହୁ ବର୍ଷ ହେଲା ବିଜେପି ଏକଛତ୍ର ଶାସନ କରିଆସୁଛି |

ଭୋପାଲରେ ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସ ନେତା କହିଛନ୍ତି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଭୋପାଲରେ ବିଜେପିକୁ ହରାଇବା ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର କୌଣସି ବଡ ନେତାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ନଦେଇ ବରଂ କରିନା କପୁର ଖାନଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେଲେ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ମତ ପୋଷଣ କରିଛନ୍ତି | କାରଣ କରିନା କପୁରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋୟିଙ୍ଗ ବହୁତ ଅଧିକ | ସେଥିପାଇଁ ଯୁବ ପିଢ଼ି କରିନା କପୁରଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭୋଟ ଦେବେ |

କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଗୁଡ୍ଡୁ ଚୌହାନ ଏବଂ ଅନିସ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସକୁ ମିଳିଥିବା ବିଜୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ମଧ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଚି | ସେଥିପାଇଁ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲାଣି | ଅନିସ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କରିନା ପଟିଦାର ବଂଶର ବୋହୁ | ଭୋପାଲ ସହ କରିନାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ବହୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଛି | ସୈଫଙ୍କ ବଂଶଜ ବହୁ ଆଗରୁ ଭୋପାଲରେ ରହିଆସୁଛନ୍ତି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଖାନ ପରିବାରର ଲୋକପ୍ରିୟତା କଂଗ୍ରେସ ପାଇଁ ବଡ ବିଜୟ ଆଣିବ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସ ନେତା କହିଛନ୍ତି | ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଲନାଥଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଆଲୋଚନା କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts