Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ବୟକଟ୍ କରୀନା କପୁର: ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ କିମ୍ବା ୟାମି ଗୌତମଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍

13/06/2021 at 4:37 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ସବୁବେଳେ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଅନେକ ୟୁଜର୍ କରୀନାଙ୍କୁ ବୟକଟ୍ କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତରେ, କରୀନାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ଏବଂ ବୟକଟ୍ କରିବାର କାରଣ ହେଉଛି କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଫି।

କରୀନା କପୁର ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ସବୁବେଳେ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଥର କରିନାଙ୍କୁ ବୟକଟ୍ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି।

ରାମାୟଣ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମରେ ସୀତା ଅଭିନୟ କରିବାକୁ କରୀନା ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ମାଗିଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଭାରିପଡିଛି । ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ବୟକଟ୍ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଉଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କୁ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଟ୍ରୋଲରମାନେ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଏହାକୁ ବୟକଟ୍ କରିବେ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅନେକ ୟୁଜର୍ ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ୟୁଜରମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ, ୟାମି ଗୌତମ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶେଟ୍ଟୀ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବେ। ବିଶେଷକରି କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଏବଂ ୟାମି ଗୌତମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରାଯିବା ଉଚିତ୍।

ଜଣେ ୟୁଜର୍ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଭାବୁଛି ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ହେଉଛନ୍ତି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଏହି ସମୟରେ, ଅନେକ ଲୋକ ୟାମି ଗୌତମଙ୍କ ନାମ ନେଇଛନ୍ତି । କରୀନା କପୁରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାହା ସଫଳ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ।

ଏଥି ସହିତ, କିଛି ଲୋକଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ ସୀତା ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟାମି ଗୌତମ ସର୍ବୋତ୍ତମ । ୟୁଜର୍ ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୀନାଙ୍କୁ ଛାଡି କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ, ୟାମି ଗୌତମ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶେଟ୍ଟୀ ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବେ।

   Related Posts