Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

କରୀନାଙ୍କ କପଡ଼ା ଦେଖି ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ସ୍ବାମୀ ସୈଫ୍‌, କହିଲେ-ତୁମେ ଢ଼ଙ୍ଗରେ କାହିଁକି କପଡ଼ା ପିନ୍ଧୁନ

26/06/2021 at 12:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରେଗ୍ନେସି ହେତୁ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । କରୀନା ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍, ମଲାଇକା, ଅମୃତା, ଭଉଣୀ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହିତ ନିଜର କ୍ୱାଲିଟି ଟାଇମ୍ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କରୀନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିଂ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ କରୀନା ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଡେଲିଭରୀ ପରେ ନିଜର ପରଫେକ୍ଟ ବଡି ସେପରେ ଆସିବା ପାଇଁ ଯୋଗର ସାହାଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ।

PunjabKesari

ଏହି ଷ୍ଟାଇଲିଂ ହେତୁ କରୀନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଥରେ ତାଗିଦ କରାଯାଇଛି, ତାହା ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୈଫ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ‘ଭୀରେ ଦି ୱେଡିଂ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ କରୀନା ବ୍ଲେଡ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ କରୀନାଙ୍କୁ ସେହି ଡ୍ରେସରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଦେଖିଥିଲେ, ସେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୈଫ କ୍ରୋଧରେ କରିନାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ଯାଅ ଏବଂ ଠିକ ଭାବରେ ସରଳ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିକି ଆସ।’

୨୦୧୮ ମସିହାରେ କରୀନା ଫିଲ୍ମ ‘ଭୀରେ ଦି ୱେଡିଂ’ର ପ୍ରମୋସନ କରୁଥିଲେ। ତାହାର ଏକ ଗୀତ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ସୋନମ କପୁର, ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଏବଂ ଶିଖା ତଲସାନିଆ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି କରିନାଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅବତାର ଉପରେ ଥିଲା।

PunjabKesari

ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ କରୀନା ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ସର୍ଟ ଟପ୍ ଏବଂ ସ୍କର୍ଟ ଉପରେ ଏକ ଓଭରକୋଟ୍ ପିନ୍ଧି ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସିଜଲିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ କର୍ଭି ଫିଗରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଇଭେଣ୍ଟ ଶେଷ ହେବା ପରେ କରୀନା ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ସୈଫ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଡ୍ରେସରେ ଦେଖି ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ କରୀନା ନିଜେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

କରୀନା ଏକ କହିଥିଲେ ଯେ ଇଭେଣ୍ଟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲି, ସୈଫ ମୋତେ ଅନାଇ କହିଲେ, ତୁମେ ଏହା କ’ଣ ପିନ୍ଧିଛ? ମୁଁ କହିଲି – ଭଲତ ଅଛି ଡ୍ରେସ୍, ସମସ୍ତେ ମୋତେ ପ୍ରଶଂସା କଲେ। କିନ୍ତୁ ସୈଫ କହିଲେ ତୁମେ କାହିଁକି ସରଳ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଗଲ ନାହଁ … ଯାଇ ଚେଞ୍ଜ କରି ଆସ। ‘ କରୀନା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସୈଫଙ୍କୁ ମୋର ଫଟୋ ଦେଖାଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ରେସ୍ ।

   Related Posts