Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

‘ଯେଉଁ ମୋବାଇଲରେ ଭିଡିଓ ହୋଇଥିଲା ତାହା ହଜିଗଲା’- ଏନସିବିର ପ୍ରଶ୍ନର ଏମିତି ଜବାବ ଦେଲେ କରଣ ଜୋହର

19/12/2020 at 1:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୧୨: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିବା ପରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇସାରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଏନସିବି ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ନିର୍ମାତା-ନିର୍ଦେଶକ କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇଥିଲେ। ଏନସିବି କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇ ୨୦୧୯ରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିବା ପାର୍ଟିକୁ ନେଇ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲା। ପାର୍ଟି​ରେ କିଏ କିଏ ସାମିଲ ଥିଲେ? କେଉଁ କ୍ୟାମେରାରେ ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିଲା? ନିମନ୍ତ୍ରଣ କାର୍ଡ଼ ପଠାଯାଇଥିଲା କି?

ଏଥିରେ କରଣ ଜୋହର ନିଜ ଉତ୍ତର ପଠାଇଛନ୍ତି। କରଣ ଜୋହର ଏନସିବିର ନୋଟିସରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଏକ ଚିଠି ଏବଂ ପେନଡ୍ରାଇଭ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୧୯ଜୁଲାଇ​‌ରେ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେହି ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ। କରଣଙ୍କ ଏକଥାରେ ଏନସିବିର ଅଧିକାରୀ ନିଜ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ରାୟ ନେବେ ଏବଂ ଯାହା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ।

ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ କେପିଏସ୍ ମାଲହୋତ୍ରା କହିଥିଲେ ଯେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଏନସିବିକୁ ଶିରୋମଣି ଅକାଳୀ ଦଳର ନେତା ମନଜିନ୍ଦର ସିଂହ ସିରସାଙ୍କ ତରଫରୁ ଅଭିଯୋଗ ମିଳିଥିଲା ଯାହାର ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ବ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜୋନାଲ୍ ୟୁନିଟକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଭିଡିଓର ସତ୍ୟତା ଜାଣିବା ପାଇଁ କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ଏହି ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଇଥିଲା।

କରଣଙ୍କ ଘରେ ୨୦୧୯ମସିହାରେ ପାର୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ପାର୍ଟି​‌ରେ ରଣବୀର କପୁର,ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ,ମଲାଇକା ଅରୋରା,ଅର୍ଜୁନ କପୁର,ଅୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବଲିଉଡ କଳାକାର ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ପାର୍ଟିର ଭିଡିଓ କରଣ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ପାର୍ଟି​ରେ ଡ୍ରଗ୍ସର ସେବନ କରାଯାଇଥିଲା। ବିବାଦ ହେବାରୁ କରଣ ଏହି ଭିଡିଓ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts