Wednesday, June 26, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କପିଲ ଶର୍ମା ବାହାଘର ପାଇଁ ଏବେ ପଂଜାବ ଜଳନ୍ଧରରେ, ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହ ମିଶି କଲେ ପ୍ରି-ଓ୍ଵେଡ଼ିଙ୍ଗ ଫଟୋ ସୁଟ୍,ପ୍ରେମିକାରୁ ଜୀବନସାଥୀ ଆଜି ପାଲଟିବେ ଗିନ୍ନି

ଜଲନ୍ଧର;୧୨/୧୨-କମେଡ଼ିଆନ କପିଲ ଶର୍ମା ବାହାଘର ପାଇଁ ଏବେ ପଂଜାବ ଜଳନ୍ଧରରେ  । ସାଙ୍ଗସାଥିଙ୍କ ସହ ମିଶି ବାହାଗରର ପ୍ରି-ଓ୍ଵେଡ଼ିଙ୍ଗଫଟୋ ସୁଟ କରିସାରିଛନ୍ତି । ବହୁଦିନରୁ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ପ୍ରେମିକା ଗିନ୍ନିଙ୍କୁ ଆଜି ବାହାହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତିବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି । ଜଲନ୍ଧର ଗିନ୍ନିଙ୍କର ହୋମ ଟାଉନ ହୋଇଥିବାରୁ ସେଇଠି କପିଲ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। କିଛି ଜିଗରଦୋସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ଜଲନ୍ଧର ଯାଇ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବ ମନାଇବା କଥା କହିଛନ୍ତି ।

ବିବାହ ପରେ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କକମେଡ଼ି ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ ଆରମ୍ଭ ହେବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ହସଖୁସିରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବମନାଇବା ବେଳେ କମେଡ଼ି ସୋ ର ପୁରା ଟିମ୍ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ।

ବାହାଘର ପରେ ୧୪ ଡ଼ିସେମ୍ବରରେ ରିସେପସନ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ହେବ ଜଲନ୍ଧରରେ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ,ଆତ୍ମୀୟସ୍ଵଜନ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି ।

୨୪ ଡ଼ିସେମ୍ବରରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଆଉ ଏକ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଓଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଅନେକ ନାମୀଦାମି କଳାକାର ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି ।

477 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର