Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଡୁପ୍ଳିକେଟ ସାମଗ୍ରୀର ଆଡ୍ଡା ପାଲଟିଛି ବଲାଂଗୀର ଜିଲ୍ଳାର କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ସହର, ସାମ୍ପୁଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି କସମେଟିକ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ନକଲି

20/09/2019 at 5:28 PM

ବଲାଙ୍ଗିର୨୦|୯; ଡୁପ୍ଳିକେଟ ସାମଗ୍ରୀର ଆଡ୍ଡା ପାଲଟିଛି ବଲାଂଗୀର ଜିଲ୍ଳାର କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ସହର । ପ୍ରଥମେ ନକଲି ମେଡିସିନ୍‌ ପରେ ଏବେ ନକଲି ତେଲ ଆଉ ଏବେ ନକଲି ସାମ୍ପୁ ଆଉ କସମେଟିକ୍‌ ର ହବ୍‌ ହୋଇଛି କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି।  ଆଉ ମୋଟା ଅଙ୍କର ମୁନାଫା କମାଇ ପକେଟ୍‌ ଗରମ କରୁଛନ୍ତି  ଅସାଧୁ ବ୍ୟବସାୟୀ । ଏହି ସବୁ ସାମଗ୍ରୀ ନ୍ୟାସନାଲ ଓ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସାନାଲ ଲିଂକ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟବୟାସୀୟଙ୍କ ପାଖରେ ସହଜରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଛି । ଗତ ୧୪ ତାରିଖରେ କଣ୍ଟାବାଂଜିରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଦୋକାନ ରେ ନକଲି ସାମ୍ପୁ ଓ କସମେଟିକ ଜବତ ପରେ ଏସୁବ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି ।   ଦେଖନ୍ତୁ ନିୟୁଜ ସେଭେନର Exclusive report…..

ଅସଲି ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ଖୋଳରେ ଚାଇନା ମେଡ୍‌  ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍‌ ମାଲ । ବଲାଂଗୀର ସହରର କଣ୍ଟାବାଂଜିରୁ ରାୟପୁର ସହର ଓ ତାପରେ ସିଧା ଚାଇନା।  ଚାଇନା ମାଲର ହବ୍‌ ଏବେ ପାଲଟିଛି ବଲାଂଗୀର  ସହର ।  ଚାଇନାରୁ ସିଧାସଳଖ ବଲାଂଗୀର ବଜାରକୁ ଆସୁଛି ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡର ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ଜିନିଷ।  ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ ୟୁନିଲିଭର କମ୍ପାନୀର ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ଲୋଗୋ ଥାଇ ନକଲି ସମଗ୍ରୀର ଖୁଲମଖୁଲା ବେପାର କରୁଛନ୍ତି ମୁନାଫାଖୋର ବେପାରୀ ।

ଗତ ୧୪ ତାରିଖ ଦିନ କଣ୍ଟାବାଂଜିର ବିଭିନ୍ନ ଦୋକାନ ଉପରେ ରେଡ ସମୟରେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଏସବୁ ସାଂଘାତିତ ତଥ୍ୟ । ଜବତ କ୍ଳିନିକ ପ୍ଳସ ଓ ଲେକମି  ଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ କ୍ରିମର କାର୍ଟୁନର ବାରକୋଡକୁ ଯାଂଚ  ପରେ ଏସବୁ ଜଣା ପଡିଛି

ଖାଲି ସେତିକି ନୁହଁ କଣ୍ଟାବାଂଜି ସହରରେ ରହିଛନ୍ତି ଚାଇନା ମାଲର ବଡ ବଡ ଗୋଦାମ। ନିତିଦିନ ଟ୍ରକ ଟ୍ରକ ସାମଗ୍ରୀ ଆସୁଛି କଣ୍ଟାବାଂଜି ସହରକୁ।  ପ୍ଳାଷ୍ଟିକ ସାମଗ୍ରୀଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ସାମଗ୍ରୀର ଅବିକଳ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ମିଳିଯାଉଛି ।

କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜିରେ ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ ୟୁନିଲିଭର କମ୍ପାନୀର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସର ଉପସ୍ଥିତିରେ ଚାରୋଟି ଦୋକାନରେ ରେଡ ବେଳେ ଜବତ କ୍ଳିନିକ ପ୍ଳସ ସାମ୍ପୁ ଓ ଲେଖମେର କସମେଟିକ ସବୁ ଡୁପ୍ଳିକେଟ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି।   ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ ପଠାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେବି ଦୁଇ ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts