Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଲା ଗାଡ଼ି, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||

ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅଭଦ୍ରାମୀ: ମହିଳାଙ୍କୁ କହିଲେ, ବ୍ଲାଉଜ୍ ଫାଡିକି ଆସ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଦେବି

15/09/2020 at 6:40 PM

କାନପୁର ୧୫/୦୯ : ଦେଶର ରକ୍ଷକ ଯଦି ମର୍ଯ୍ୟାଦା ହରାଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରେ ତାହେଲେ ପୀଡିତ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବ । ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା କାନପୁରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କାନପୁର ନର୍ବଲ୍ ଥାନାରେ ଏସଏଚଓ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅଭଦ୍ର ଭାଷାରେ କଥା ହୋଇଥିବା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ନର୍ବଲ୍ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଦୃଶ୍ୟମାନ ନୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ସ୍ପଷ୍ଟ ଶୁଭାଯାଉଛି । ବ୍ଲାଉଜ୍ ଫାଡ଼ିକୁ ଆସ ବୋଲି ସେ କହୁଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓରେ ଥାନା ପରିସର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଡ଼ିଆଇଜି ଏସଓଙ୍କୁ ଜବାବ ମାଗିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କାନପୁରର ଜଣେ ମହିଳା ଜମିଜମା ମାମଲାର ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ନର୍ବଲ ଥାନା ଯାଇଥିଲେ । ଥାନାରେ ଏସଏଚଓ ରାମ ଅବତାରଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ । ଥାନାରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷର ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଏସଏଚଓ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଝିରେ ଏସଏଚଓ କହିଛନ୍ତି, ଆଉଥରେ ଆସିଲେ ବ୍ଲାଉଜ ଫାଡ଼ି ଆସିବ । ଏହାପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଦେବି ।

ଏସଏଚଓ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଅଭଦ୍ର ଭାଷାରେ ଗଲି କରୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ମାମଲାର ଭିଡିଓ କରି ଜଣେ ଅଜବ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ନର୍ବଲ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରାମ ଅବତାରଙ୍କୁ ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ବିବାଦ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇନାହିଁ ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ରାମ ଅବତାର ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଲା ସେହି ଥାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ । ତାଙ୍କ ଅଭାଦ୍ରାମୀ ଓ ଭାଷା ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡାକି ମାଡ ମାରିଥିଲେ ।

   Related Posts