Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କାନପୁର ଏନକାଉଣ୍ଟର: ଅପରାଧୀ ବିକାଶ ଦୁବେର ମା କହିଲେ- ଯଦି ଧରାପଡେ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି ଦିଅ

3/07/2020 at 10:07 PM

କାନପୁର ୦୩।୦୭: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ୮ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ପୂରା ଦେଶରେ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଅପରାଧୀକୁ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ପୋଲିସ୍ ସହିଦ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି କାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ମା କହିଛନ୍ତି ମୋ ପୁଅ ବହୁତ ବଡ ଅପରାଧ କରିଛି। ପୋଲିସ୍ ତାକୁ ଧରି ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି ଦିଅନ୍ତୁ।

ବିକାଶ ଦୁବେର ମା ଶାରଳା ଦେବୀ କହିଛନ୍ତି, ଭଲ ହେବ ସେ ନିଜେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରୁ। ଲୁଚିଛପି ରହିଲେ ପୋଲିସ୍ ତାକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି ଦେବ। ମୁଁ ତ କହୁଛି ପୋଲିସ୍ ତାକୁ ଧରି ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି ଦିଅନ୍ତୁ। ସେ ବହୁତ ବଡ ପାପ କରି ଦେଇଛି।

ଏହା ପୂର୍ରବୁ ବିକାଶ ଦୁବେର ଭାଇ ଦୀପୁର ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ପୋଲିସ୍ ଯେବେ ଚଢାଉ କଲା ତାଙ୍କ ମା ଶାରଳା ଦେବୀ କହିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅପରାଧୀ। ଏହି ରାସ୍ତା ଛାଡି ଦେବାକୁ ତାକୁ ବହୁତ ବୁଝାଯାଇଥିଲା। ମାତ୍ର ସେ କାହାରି କଥା ଶୁଣିନଥିଲା। ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ପୂର୍ବରୁ ତା ସହିତ ଦେଖା  ହୋଇଥିଲା। ସେ ନିଜର ପତ୍ନୀ ଓ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଏକ ଘରେ ରହୁଥିଲା।

ହିଷ୍ଟ୍ରିସିଟର ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସର୍ବଦା ଖରାପ ଥାଏ। ମା କହିଛନ୍ତି ଏହାକୁ ନେଇ ଆମେ ଦୁଃଖିତ ଯେ, ପୁଅ କାରଣରୁ ପୂରା ପରିବାର ବଦନାମ ହୋଇଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଘରର  ଜଣେ ପିଲା ଖରାପ ବାହାରିଲେ ପୂରା ପରିବାରର ସତ୍ୟାନାଶ ହୋଇଥାଏ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏମିତି  ହେଉଛି।

   Related Posts