Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

କନ୍ନଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଚାରୀ ବିଜୟଙ୍କ ପରଲୋକ, ଅଙ୍ଗଦାନ କରିବାକୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି

14/06/2021 at 4:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୬: ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା କନ୍ନଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଚାରୀ ବିଜୟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର । ଶନିବାର ରାତିରେ ବିଜୟଙ୍କ ବାଇକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ତାଙ୍କର ବୟସ ମାତ୍ର ୩୭ ବର୍ଷ ।

ଅଭିନେତା ସୁଦୀପ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ଯେ ସଞ୍ଚାରୀ ବିଜୟ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଲକଡାଉନରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଥର ଭେଟିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦ ବିଷୟ । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଗଭୀର ସମବେଦନା ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ରାତିରେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ସଞ୍ଚାରୀ ବିଜୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା। ବର୍ଷା ହେତୁ ରାସ୍ତା ଓଦା ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ବାଇକ୍ ଖସି ଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ନବୀନ ମଧ୍ୟ ବିଜୟଙ୍କ ସହ ଥିଲେ। ନବୀନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେହି ସେମାନେ ଔଷଧ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​।

ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବିଜୟଙ୍କର ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କର ତୁରନ୍ତ ମସ୍ତିଷ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ। ଏଥି ସହିତ ନବୀନ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଭାଇ ସିଦ୍ଧେଶ କହିଛନ୍ତି, ‘ମସ୍ତିଷ୍କ ଷ୍ଟେମ୍ କାମ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛି, ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ଦାନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛୁ। ବିଜୟ ସର୍ବଦା ସମାଜର ସେବା କରିବାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ଦାନ କରି ପୂରଣ କରୁଛୁ ।‘

ସଞ୍ଚାରୀ ବିଜୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ନାନୁ ଆଭାନାଲା ଆଭାଲୁ’ରେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବିଜୟ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts