Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ପୁଣି ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନିଧନ : ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ଚିରଞ୍ଜିବୀ

7/06/2020 at 5:47 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୭/୦୬ : କନ୍ନଡ଼ ଅଭିନେତା ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ସର୍ଜାଙ୍କ ରବିବାର ଦିନ ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଧନ ହୋଇଛି | ହୃଦଘାତରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିବାରୁ ଏବଂ ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯୋଗୁଁ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଚିକିତ୍ସା ଚାଲୁଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ କୌଣସି ସୁଧାର ଆସିନଥିଲା ଏବଂ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ |

ଟ୍ରେଡ଼ ଆନାଲିଷ୍ଟ ରମେଶ ଵାଲା ଚିରଞ୍ଜିବିଙ୍କ ନିଧନରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ନିଧନର ସୂଚନା ଦେଇ ସେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ‘କନ୍ନଡ଼ ଅଭିନେତା ଚିରଞ୍ଜିବୀ ସର୍ଜାଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଧନ ହୋଇଛି | ଚିରଞ୍ଜିବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ତାଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭାଇ ଧ୍ରୁବ ସର୍ଜା ଓ ପୁତୁରା ଅର୍ଜୁନ ସର୍ଜାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସେ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଈଶ୍ୱର ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ସଦଗତି ଦିଅନ୍ତୁ |’

ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ଅଲ୍ଲୁ ଶିରୀଶ ମଧ୍ୟ ଚିରଞ୍ଜିବୀଙ୍କ ନିଧନରେ ଶୋକ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ଚିରଞ୍ଜିବୀଙ୍କ ହଠାତ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ସେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି |

ଚିରଞ୍ଜିବୀ ସର୍ଜା ଦକ୍ଷିଣ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ସର୍ଜାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ | ସେ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ପ୍ରେମଲୀଳା ଯୋଷାଇ ଓ ସୁନ୍ଦର ରାଜଙ୍କ ଝିଅ ମେଘନା ରାଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ସେ ନିଜ ଫିଲ କ୍ୟାରିଅରରେ ୨୨ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts