Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଅନୁରାଗ-ପାୟଲ ବିବାଦ: କଙ୍ଗନା କହିଲେ, ‘ଏଠାରେ ନୂଆ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ୱାର୍କର ଭଳି ବ୍ୟବହାର ହୁଏ, ମୋ ସହ ବି ହୋଇଥିଲା’

21/09/2020 at 6:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୦୯ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଲଗାତାର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି । ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ଘୋଷ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଆରୋପ ଲଗାଇବା ପରେ କଙ୍ଗନା ଅନୁରାଗଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ପୁଣି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜ ଏକ୍ସପିରିଏନ୍ସ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପାୟଲଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସହକର୍ମୀ ଏହିଭଳି କରିଛନ୍ତି ।

ଶନିବାର ଦିନ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଆରୋପ ଆଣିଥିବା ପାୟଲ ଘୋଷଙ୍କୁ କଙ୍ଗନା ସମର୍ଥନ କରି ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ । ଟ୍ୱିଟରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ, ଅନୁରାଗ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିଭିନ୍ନ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବ ପରେ ସେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନଥିଲେ । ଅନୁରାଗ ପାୟଲ ସହ ଯାହା କରିଛନ୍ତି ତାହା ବଲିଉଡରେ ଏକ ସାମାନ୍ୟ କଥା । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା କଳାକାରଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ୱାର୍କରଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ ।

କଙ୍ଗନା ଓ ଅନୁରାଗଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ କଡା ବୟାନବାଜି ଚାଲିଥାଏ । କଙ୍ଗନା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଓ ବିଜେପି ସମର୍ଥକ । କିନ୍ତୁ ଅନୁରାଗ ସବୁବେଳେ ସରକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥାନ୍ତି ।

   Related Posts