Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଶିବସେନା ଉପରେ ବରଷିଲେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମା’ ଆଶା ରଣାୱତ୍: କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେପି ହେଲେ ସାମିଲ

11/09/2020 at 10:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୦୯ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ଅଛନ୍ତି | ବିଏମସି ତାଙ୍କ ଅଫିସରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ପରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ଅଛନ୍ତି | ମୁମ୍ବାଇ ପାଲି ହିଲ୍ ସ୍ଥିତ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଫିଲ୍ମ ଅଫିସର କିଛି ଅଂଶାଙ୍କ ଅବୈଧ ଦର୍ଶାଇ ବିଏମସି ଭାଙ୍ଗିଦେଇଛି | ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହାପରେ କଙ୍ଗନା ଲଗାତାର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବରଷିଛନ୍ତି | କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହୋଇଥିବା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ମା ଆଶା ରଣାୱତ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧବ ସରକାରଙ୍କୁ ହମଲା କରିଛନ୍ତି |

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମା ଆଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହ ମୁମ୍ବାଇରେ ଯାହା ଘଟିଛି ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ସାରା ଦେଶ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହ ଛିଡା ହୋଇଛି | ଏଜ ଘରୋଇ ଟିଭି ଚାନେଲରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଓ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହଙ୍କୁ ୱାଇ ଶ୍ରେଣୀ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଆଗକୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ରହିଛି | ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର କିଭଳି ପ୍ରତିଶୋଧ ଭାବନା ରଖିଛନ୍ତି ତାହା ସାରା ଦେଶ ଦେଖିପାରୁଛି |

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମା ଆଶା ରଣାୱତ ଶିବସେନା ବିରୋଧରେ ଶବ୍ଦ ବାଣ ଛାଡି କହିଛନ୍ତି, ଇଏ କଣ ବାଲା ସାହେବ ଠାକରେଙ୍କ ସେନା ? ସେମାନେ ଡରୁଆ, ଭୟଭୀତ | କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଭଳି ଵଂଶବାଦୀ, ଖାନଦାନୀ ନୁହନ୍ତି | କଙ୍ଗନା ୧୫ ବର୍ଷ ହେଲା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି | ଇଏ କିଭଳି ସରକାର, ଯିଏ ଏହିଭଳି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଶା କହିଥିଲେ | ସେ କଂଗ୍ରେସକୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ | କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ସେ କାହିଁକି ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ସେ କଥା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମା ଆଶା ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି |  

   Related Posts