Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟର ଅଜବ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଟଙ୍କା ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମାଡ଼ ସହ ବିଦ୍ୟୁତ ଚେଙ୍କ

20/10/2021 at 12:16 PM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ୨୦।୧୦: ନିଜ ଘରେ କାଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ନିଜେ ନ୍ୟାୟଧୀଶ, ନିଜେ ଅଦାଲତ ଆଉ ନିଜେ ସ୍ଥିର କଲେ ଦଣ୍ଡ । ଆଉ ଏଭଳି ଘଟଣା ପୁଣି ଜଣେ ନାବାଳକ ପୁଅ ଓ ତାର ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଉପରେ । ଦୁଇଟି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଓ ଜଣେ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବସିଲା କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ପୁଅକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହିତ ବିଦ୍ୟୁତ ଚେଙ୍କ ଦିଆଯାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଅାସିଛି ।  ଅନ୍ୟପଟେ ପୁଅ ହାତରେ ତାର ନିଜ ବାପାକୁ ମାଡ ମାରିବା ଭଳି ସଙ୍ଗୀନ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ,  ବିଜୟ ନଗର ଗାଁର ଗଙ୍ଗାଧର ନାଥଙ୍କ ୧୭ ବର୍ଷର ପୁଅ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ସାହୁପଡାରେ ଥିବା  ମହାଦେବ ଫିଲିଂ ଷ୍ଟେସନରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଗତ ୮ ତାରିଖରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରୁ ୧ ଲକ୍ଷ ୯୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଟଙ୍କା ଗଙ୍ଗାଧରଙ୍କ ପୁଅ ଚୋରି କରିଛି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରି ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ଗତ ୧୧ ତାରିଖରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ମାଲିକ ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ଘରକୁ ଅଣଯାଇଥିଲା । ବସିଥିଲା କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ଏହି କୋର୍ଟରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ କରେଣ୍ଟ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।  ଚୋରି କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟରେ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ସବୁଠାରୁ ବିଡ଼ମ୍ବନାର ବିଷୟ ଯେ,   ମାଡ଼ ମାରିବା ସମୟରେ ସାନ ମୋହନପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ରବୀନ୍ଦ୍ର ବେହେରା , ବିଜୟ ନଗର ସରପଞ୍ଚ ସୋମନାଥ ତ୍ରିପାଠୀ , ବଳିପାଳ ସରପଞ୍ଚ ପଞ୍ଚାନନ ସ୍ୱାଇଁ , ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତପନ ରାଉତ ଏବଂ  ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ମାଲିକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏଭଳି ଅକଥନୀୟ ଅତ୍ୟାଚାର କରାଯାଇଥିଲା । ଗତ ୧୩ ତାରିଖ ଦିନ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର  ପଛ ପଟୁ ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ ମିଳିବା ପରେ ଘଟଣା ଆହୁରି ଉଦ୍ବେଗଜନକ ହୋଇଥିଲା । ଭୁଲରେ ସନ୍ଦେହ କରି ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ନାବାଳକ ପୁଅ ଓ ତାର ବାପାକୁ ଡାକି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କାହାକୁ କିଛି ନକହିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ମାଲିକ । ଅନ୍ୟପଟେ ମାଡ଼ ମାରିବା ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରଲ ହେବା ପରେ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତର ସହିତ ନେଇଛି ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ପୋଲିସ  । ଆଉ ନିଜ ଆଡୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ରଖିଛି ।  ଏଯାବତ କୌଣସି ଏତଲା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ ।

   Related Posts