Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ୧୦୦ ଜିଲ୍ଲାର କଲେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସେବାୟତ ପରିବାରଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କଲା ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • କୋଭିସିଲ୍ଡର ଦୁଇ ଡୋଜ୍ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ରହିବ ୧୨ ରୁ ୧୬ ସପ୍ତାହ, ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଵୀକାର କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||
  • କରୋନା ଲଢେଇରେ ମିଳିଲା ତୃତୀୟ ଅସ୍ତ୍ର ! ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ବଜାରରେ ମିଳିବ ସ୍ପୁଟନିକ୍-ଭି, ଜୁଲାଇରେ ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଉତ୍ପାଦନ
  • ||
  • ପାଟନା : ମେ’ ୨୫ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟରେ ବଢିଲା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍, ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଟିଭି ଅଭିନେତା ରାଜୀବ ପାଲ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଜା, ବାଣ, ବରଯାତ୍ରୀ ବିନା ବାହାଘର, ବାଇକ୍‌ରେ କନ୍ୟାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଷଣ୍ଢ ବୋଝେଇ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଗୋଟିଏ ଷଣ୍ଢ ମୃତ, ୨ଟି ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦୬୪୯ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମାଡି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ତଉକ୍ତେ’, ଓଡିଶା ଉପରେ କଣ ରହିବ ପ୍ରଭାବ
  • ||

ନୟାଗଡ଼ରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ

14/08/2018 at 10:56 AM

ନୟାଗଡ଼ ୧୪/୮ : ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲାରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ଘଟଣା ଥମିବାରେ ନଁ। ଧରୁନି । ଗଁ।ର କିଛି ମୁଷ୍ଟିମେୟ ଲୋକ ଆଇନକୁ ଖାତିର ନକରି ନିଜର ରାୟ ଶୁଣାଇବା ସହ ନିରିହଙ୍କ ଉପରେ ଜୁଲୁମ୍ କରୁଛନ୍ତ । ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଇଟାମାଟି ଥାନା ଲାଠିପଡା ଗଁ।ରେ ।
ଘର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାର ଆଗରେ ପଡିଛି ଅଇଁଠା ଖଲି ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ପଚା ପରିବା । ଏପରିକି ମଣିଷ ମଳ ମଧ୍ୟ ପଡିଛି । ଗଁ।ର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ନମାନିବାର ଇଏ ହେଉଛି ପରିଣାମ । ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଇଟାମାଟି ଥାନା ଲାଠିପଡା ଗଁ।ରେ ଆଜି ସକାଳୁ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଲାଠିପଡା ଡେରା ସାହିରେ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଦାଶ ନିଜ ପରିବାର ସହ ରୁହନ୍ତି । ଗତ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ସାହିରେ ସଭା ବସିଥିବାବଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସୁରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାଡ ମରାଯାଇଥିଲା । ଗଁ। ସଭାରେ ଆପତ୍ତି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟାୟ ନମିଳିବାରୁ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ସାହିରୁ ବାଛନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା । ସବୁ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ଟେକାପଥର ମାଡ କରାଯିବା ସହ ସାହିର କିଛି ଲୋକ ଅଜଥାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଆସୁଥିବା ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ପାଣି ଟ୍ୟାପକୁ ମଧ୍ୟ ସାହି ଲୋକ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ । ଗତକାଲି ସାହିର କିଛି ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ପଚା ପନିପରିବା ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ ଯାହାକି ସୁରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଦେହରେ ବାଜିଥିଲା । ସେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ପୁଣି ସେମାନେ ଘର ଉପରକୁ ଗୋବର ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ପଚା ଜିନିଷ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ । ଆଜି ସକାଳୁ ପରିବାର ଲୋକ ବାହାରକୁ ଆସିବାବେଳକୁ ବାରଣ୍ଡାରେ ମଣିଷ ମଳ ସହ ଅଇଁଠା ଖଲି ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ଜିନିଷ ପଡିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ଇଟାମାଟି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।
ଗତକାଲିର ଘଟଣା ପରେ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରିବା ପରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସାହିଲୋକଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଥିଲେ । ହଲେ ଫଳ ହେଲା ଓଲଟା । ତବେ ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଶାନ୍ତି କମିଟି ଗଠନ କରାଯାଇ ଏହାର ଶିଘ୍ର ସମାଧାନ କରାଯିବ ବୋଲି ସରପଞ୍ଚ କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ମାମାଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ତଦ’ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଥାନାଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts