Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅଖଣ୍ଡ ଦୀପ ଲଗାଇବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ, ବାବାଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହେବା ନେଇ ବାପ୍ପାଙ୍କ ନିକଟରେ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରାର୍ଥନା

13/08/2020 at 11:34 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୦୮ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଥାର୍ଡ଼ ଷ୍ଟେଜ ଫୁସଫୁସ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି | ୪ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଲୀଳାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଦିନେ ପରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଥିଲା | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଫୁସଫୁସ କ୍ୟାନସର ହୋଇଥିବା ନେଇ ସେ ନିଜେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପରିବାର, ପ୍ରଶଂସକ, ତାଙ୍କ ନିକଟତର ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କର ସୁସ୍ଥ କାମନା କରୁଛନ୍ତି | ଅପରପକ୍ଷରେ ଜଣାଶୁଣା ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅଖଣ୍ଡ ଦୀପ ଜଳାଇବାକୁ କହିଛନ୍ତି |

କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ୩ଟି ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଗଣପତି ବାପ୍ପାଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବି | ଏଥର ଗଣେଶ ସ୍ଥାପନ ପ୍ରାର୍ଥନାଭରା ହେବ | ମୁଁ ବାବାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଖଣ୍ଡ ଜ୍ୟୋତି ଲଗାଇବି | ପ୍ଲିଜ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯାଅ | ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ୧୦ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ସେବେଠାରୁ ଆପଣ ମୋର ପ୍ରିୟ | ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ମେହବୁବ ସ୍ଟୁଡ଼ିଓରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲି | ଆପଣଙ୍କୁ zippo ଗିଫ୍ଟ କରିଥିଲି | ମୁଁ ସେହି କ୍ରେଜି ଗାର୍ଲ |’

ଆଉ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ କାମ୍ୟା କହିଛନ୍ତି, ପ୍ରାର୍ଥନାରେ ବହୁତ ଶକ୍ତି ଥାଏ | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ବୋଲି ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି |

ଆଉ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ କାମ୍ୟା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଏକ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ପିତା ସୁନୀଲ ଦତ୍ତ ଓ ମା’ ନର୍ଗିସ ଦତ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସେୟାର କରି କାମ୍ୟା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କର ହର ମୈଦାନ ଫତେହ, ଗଣପତି ବାପ୍ପା ଆପଣଙ୍କୁ ଲଢ଼ିବାକୁ ଶକ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ଆପଣ ଏହି ଲଢେଇ ଜିତି ଯାଆନ୍ତୁ | ଆପଣ ଖୁବ ସିଂହ ଭଲ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ |’

କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲୋକେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଜରିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts