Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଲାଞ୍ଚ ନେବା ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣାରେ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ କମର୍ଦ୍ଦା ASI

8/01/2021 at 2:40 PM

ଭୋଗରାଇ ୮।୧: ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ଏବଂ ପୋଲିସ କ୍ଷମତାର ଅପବ୍ୟବହାର, ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ କମର୍ଦ୍ଦା ASI ଭକ୍ତହରି ପଟ୍ଟନାୟକ । ଏ ନେଇ ବାଲେଶ୍ଵର SP ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ମିଶ୍ର ପ୍ରେସମିଟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା କମର୍ଦ୍ଦା ଥାନାର ASI ଭକ୍ତହରି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ଏବଂ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଘଟଣାରେ ବାଲେଶ୍ଵର SPଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି ମନୋରଞ୍ଜନ ସାମଲ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ କମର୍ଦ୍ଦା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ  । ୫ ତାରିଖରେ  ଦୁଇଟି ପୃଥକ ମାମଲାରେ କମର୍ଦ୍ଦା ଥାନାର ଦୁଇ ଅଭିଯୋଗକାରୀ  ଏନେଇ ତଦନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କଠାରୁ ଦୁଇ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ASI ଭକ୍ତହରି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିବା ବେଳେ ପ୍ରତିନିଧି ଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ।  ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକାରୀମାନଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ପରିସର କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ବାଲେଶ୍ଵର SP ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ମିଶ୍ର କମର୍ଦ୍ଦା ଥାନା ASI ଭକ୍ତହରି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରେସମିଟ ଜରିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି   ।

   Related Posts