Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ ମାଆ ଏବଂ ଭଉଣୀକୁ ହତ୍ୟା କରି ନିଜେ କରିଥିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ?

25/03/2019 at 6:01 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୩: ଫିଲ୍ମ ‘ବେଖୁଦୀ’ରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା କମଲ ସଦାନାଙ୍କୁ ଆପଣ ଭୁଲି ସାରିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ କମଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏପରି କଥା ଜାଣିବା ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ମୃତି ପୁଣି ଥରେ ତାଜା ହୋଇଯିବ। କମଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବେଖୁଦୀ’ ୧୯୯୨ମସିହାରେ ଆସିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ କାଜୋଲ୍ କାମ କରିଥିଲେ।


ଏବେ ତାଙ୍କୁ ୪୮ବର୍ଷ ପୂରି ସାରିଲାଣି। ସେ ଅନେକ ଦିନ ତଳୁ ଅଭିନୟ ଛାଡ଼ି ସାରିଲେଣି। କିଛି ଦିନ ତଳେ କମଲ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ବ ପରେ କମଲ ‘ରଙ୍ଗ’ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ।


ଏହି ଫିଲ୍ବଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସୁପରହିଟ୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଫିଲ୍ମରୁ ତାଙ୍କର ଗ୍ରାଫ ତଳକୁ ଖସି ଯାଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜକୁ ଏକ ଅଭିନେତା ଭାବେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିପାରିନଥିଲେ। କମଲଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ ଥିଲା। କମଲଙ୍କ ବିଂଶତମ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ପିତା ବୃଜ ସଦାନା ତାଙ୍କ ମାଆ ଏବଂ ଭଉଣୀକୁ ଗୁଳି ମାରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।


କମଲ ସଦାନାଙ୍କ ମାଆ ସୟିଦା ଖାନ୍ ଏବଂ ବୃଜ ସଦାନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲ। କମଲଙ୍କ ସଦାନାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ମଦ ନିଶାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଲାଇସେନ୍ସପ୍ରାପ୍ତ ବନ୍ଧୁକ ଆଣି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଝିଅକୁ ଗୁଳି ମାରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ବୃଜ ସଦାନାହ ନିଜକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁଳି ଚଳାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।


ଏସବୁ କମଲଙ୍କ ଆଖି ଆଗରେ ଘଟିଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଙ୍ଗିପଡ଼ିଥିଲେ। ଏହାପରେ କମଲଙ୍କୁ କାଉନସିଲିଂ କରାଯାଇଥିଲା। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହିକି ଯେ ସେ ଆଜିଯାଏଁ ଜାଣିନାହାନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବାପା ଗୁଳି କାହିଁକି ଚଳାଇଥିଲେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କମଲ କହିଥିଲେ ଯେ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ।


କମଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା କରୁଛନ୍ତି। ସେ ‘ରୋର’ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା କରିଛନ୍ତି। କମଲଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ସେ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଛାଡ଼ି ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts