Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିଥିଲେ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ନିଜକୁ କହିଥିଲେ ନାସ୍ତିକ

13/10/2021 at 9:06 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୧୦: ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସୁପରଷ୍ଟାର କମଲ ହାସନଙ୍କ ସାନ ଝିଅ ଅକ୍ଷରା ହାସନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ। ଅକ୍ଷରା ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୦ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି।  କେବଳ ସାଉଥରେ ନୁହେଁ ଅକ୍ଷରା ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷରା ଅନେକ ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମ ପରିବାର ସହିତ ଅକ୍ଷରା ହାସନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ସେ ଆରମ୍ଭରୁ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ରଖିଥିଲେ। ଅକ୍ଷରା ହାସନ ପ୍ରଥମେ ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ସେ ରାହୁଲ ଢୋଲାକିଆଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଶମିତାଭ’ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ କିଛି ବିଶେଷ କମାଲ କରିପାରିନଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ଅକ୍ଷରା ହାସନଙ୍କୁ ‘ଲାଲୀ କି ଶାଦୀ ମେନ୍ ଲଡୁ ଦିୱାନା’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ପରେ ସେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ୨୦୧୮ ରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଥିଲେ।

ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଲିକ୍ ହେବା ବିଷୟରେ ଅକ୍ଷରା ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୋର କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋ ଲିକ୍ ହୋଇଛି, କିଏ ଏହା କରିଛି ଏବଂ କାହିଁକି, ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବୁଝିପାରୁଛି ଯେ ମୋର ନିଜ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଏହିପରି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ଛଡା ଆଉ କିଛି ନାହିଁ। ଏହି ଜିନିଷ ମୋତେ ଭିତରୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି, ମୁଁ ଅସହାୟ। ପରେ ଅକ୍ଷରା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ନିଜକୁ ନାସ୍ତିକ ବୋଲି କହୁଥିବା ଅକ୍ଷରା ହାସନ ୨୦୧୭ ରେ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ। ଅକ୍ଷରା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଛାଡି ବୌଦ୍ଧ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଧର୍ମର ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିଷୟରେ ଅକ୍ଷରା କହିଥିଲେ ଯେ ବୌଦ୍ଧ ଧର୍ମରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ।

   Related Posts