Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ କେଆରକେ : କହିଲେ- ସବୁ ଜାଗାରେ ଟ୍ରାଏ କରୁଛ, କେଉଁଠି ତ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କର

1/07/2021 at 4:35 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୦୬: କମଲ ରସିଦ ଖାନ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ପଙ୍ଗା ନେଉଛନ୍ତି । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ପଙ୍ଗା ନେବା ପରେ ଗାୟକ ମିକା ସିଂ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ନାମ ନେଇ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏବେ କମଲ ଖାନ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ରଣବୀରଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ କେଆରକେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

KRK TWEET

କେଆରକେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଜିକାଲି ରଣବୀର କପୁର ଦିଦି କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ଅଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଠାର ମାଧ୍ୟମରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପୋଲ ଖୋଲୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁନିଆକୁ ଜଣାଉଛନ୍ତି ଯେ ରଣବୀର କପୁର କେତେ ବଡ଼ ଲମ୍ପଟ । ମୁଁ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଏହା କହିବି, ଭାଇ ସାହେବ ଆପଣ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ କାହିଁକି ଟ୍ରାଏ କରୁଛନ୍ତି । କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ତ କଣ୍ଟ୍ରୋଲରେ ରୁହ ଭାଇ । ଏହି ଟୁଇଟ୍ ଜୁନ୍ ୨୯, ୨୦୨୧ ରେ କରାଯାଇଛି ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କମଲ ଖାନ ଶାହାରୁକ ଖାନଙ୍କ ବୟସକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ। କେଆରକେ ଲେଖିଥିଲେ, ଅନ୍ୟ କଳାକାରଙ୍କ ପରି ଶାହରୁଖ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ୍ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୫୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି । ସେ କେବଳ ଭୋଲୁ କ୍ୟୁଟ୍ ବଏ ରୋଲ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ହଜମ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କର ଏକ ଫୋବିୟା ଅଛି ଯେ ସେମାନେ ଫିଲ୍ମରେ ୟଙ୍ଗ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ୟଙ୍ଗ୍ ବଏ ରୋଲ୍ କରିବେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ କ୍ୱିନ୍ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କେଆରକେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଦ୍ୱାଦଶ ଫ୍ଲପ ଫିଲ୍ମ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମକୁ ଫ୍ଲପ୍ ବୋଲି କହି ସାରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts