Monday, December 9, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନଭେମ୍ବର ୨୧ରୁ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାଳସର୍ପ ଯୋଗ, ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଜାତକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ହେବ ପୂରଣ

ନଭେମ୍ବର ୨୧ରୁ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାଳସର୍ପ ଯୋଗ । ଏହାର କୁପ୍ରଭାବ ୫ଟି ରାଶିର ଜାତକ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଗ ପରିପାରେ । ଟଙ୍କା ପଇସାକୁ ନେଇ ଥିବା ସମସ୍ୟା କିଛି ମାତ୍ରାରେ ସୁଧୁରିବ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୂରା ହୋଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଚାରିଆଡୁ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ । କିଛି ମହତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ସାରିଦିଅନ୍ତୁ ।

ଉପରିସ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାମର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ କଥା କହିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ନାଗ ଦେବତାଙ୍କ କୃପାରୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । କୌଣସି ସଂପର୍କୀୟ ଆସିବା ଫଳରେ ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ରହିବ । ପଡୋଶୀ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର ଭେଟ ହୋଇପାରେ । ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କୁ ରୋଜଗାରର ନୂଆ ଅବସର ମିଳିବ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ବେଳେ ପୁରା ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ।

ଆପଣଙ୍କ ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଖୁସୀ ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭବାନ କରାଇବେ । ଏହି ଲାଭ ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ସାମାଜିକ କାମରେ ସାମାଜର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ବିଚାର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ପାଠପଢାରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ ।

ଏହି ୫ଟି ରାଶି ହେଲା ବୃଷ, କର୍କଟ, ମକର, ତୁଳା ଏବଂ ମେଷ । ଏହି ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ଜାତକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ।

25673 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର