Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ବୁଧବାରଠାରୁ ଘରେ ଝୁଲୁଛି ତାଲା, କୁଆଡେ ଗଲେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ବାପା ?

15/02/2020 at 1:00 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୫।୨: ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ରାଜପୁରର କଳ୍ପନା ଦାସ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କର ଛତିଶଗଡରେ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏ ବନ୍ଧା ହେବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ବାପା । କାରଣ ୨୦୧୬ ମସିହା ମେ’ ମାସ ପରେ କଳ୍ପନା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନଦେଖିବା ସତ୍ତ୍ବେ ବି କାହିଁକି ପରିବାର ଲୋକେ ଖୋଜି ନଥିଲେ କି ନିଖୋଜ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ଥାନାରେ ଏତଲାଟିଏ ଦେଇନଥିଲେ ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । କଳ୍ପନାଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ଗିରଫ ହେବା ପରେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ବାପା ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ଦାଶଙ୍କ ଘରେ ତାଲା ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗତ ବୁଧବାରଠାରୁ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ଘରକୁ ଫେରି ନାହାନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କ ଜଣାତରେ କଳ୍ପନାଙ୍କର ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ସହ ସଂପର୍କ ରହିଥିବା ନେଇ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ବ୍ରଜରାଜନଗରର କଳ୍ପନା ଦାସ ଓ ତାଙ୍କ ନାବାଳିକା ଝିଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ସଂପୃକ୍ତି ନେଇ ଖୁଲାସା କରିଛି ରାୟଗଡ ପୋଲିସ । ତେବେ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ପାଇଁ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ପୋଲିସ ଖୁଲାସା କରିଛି । ଅତି ନିବିଡ଼ି ସଂପର୍କ ହେବା ପରେ କଳ୍ପନା ବିବାହ ପାଇଁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଅଛି ବୋଲି କହି ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ ଅନୁପ । ହେଲେ କଳ୍ପନା ବାରମ୍ବାର ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବାକୁ ଅନୁପ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ ।

ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ବିଶ୍ବସ୍ତ ଡ୍ରାଇଭରର ସହଯୋଗରେ ୨୦୧୬ ମେ ୬ରେ ପ୍ରେମିକା କଳ୍ପନା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଛତିଶଗଡ ରାୟଗଡରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନେଇଥିଲେ । ଫେରିବା ବାଟରେ ଅନୁପଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପଶିଥିଲା ଖଳବୁଦ୍ଧି। ହମିରପୁର ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟ ରାସ୍ତାରେ କଳ୍ପନା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଲୁହା ରଡ୍ ରେ ପିଟି ହତ୍ୟାକରିଥିଲେ । ଘଟଣାକୁ ଦୁର୍ଘଟଣାର ରୂପ ଦେବା ଏବଂ ଯେପରି କେହି ମୃତଦେହକୁ ଚିହ୍ନି ନପାରିବେ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଗାଡି ବାରମ୍ବାର ମୃତଦେହ ଉପରେ ଚଢାଇ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିକୃତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ।

କଳ୍ପନା ସୁନୀଲ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସୁନୀଲଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଆଉ ଏତିକିବେଳେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିଥିଲେ ଅନୁପ ସାଏ। । ସେତେବେଳେ ବିଧାୟକ ଥିବା ଅନୁପ ସାଏ ଭୁବନେଶ୍ବର ସୁନ୍ଦରପଦାରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ୍ କିଣି କଳ୍ପନା  ଓ ତାଙ୍କ ନାବାଳିକା ଝିଅଙ୍କୁ ସେଠାରେ ରଖିଥିଲେ । ଝିଅ ଭୁବନେଶ୍ବରର ଏକ ନାମୀ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲା ।  ହେଲେ କଳ୍ପନାଙ୍କ ବିବାହ ଜିଦ୍ ହିଁ ଅନୁପଙ୍କୁ ପ୍ରେମୀରୁ ପାପୀ କରିଦେଇଥିଲା ।

   Related Posts